Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék ha izgat mással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék ha izgat mással vagy egymásnak verni?

Figyelt kérdés
Nálunk általánosban ez rendszeres volt 6. osztálytól. Azonban gimiben már kimaradt, mert más összetétel volt, stb. Azonban engem most is izgat vmiért. Azon törtem a fejem, hogy ez biszexség? Másnak is volt ilyen?

2019. jan. 22. 15:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Huh de sok érdekesség van itt. Normális srác vagyok és normális értékekkel. Nem kell butaságokat írni.
2019. jan. 22. 18:43
 12/26 anonim ***** válasza:
2%
Abszolut nem vagyok homofob, de ne tegyunk mar ugy mintha ez oke lenne, legyenek akar 13 akar 15 akar 17 evesek ezek a GYEREKEK. Es attol meg hogy sokakkal elofordult, attol meg nem valik normalissa. Kivancsi lennek, ha megtudnad mondjuk a 16 eves gimis fiadrol, hogy 6.as kora ota az altalanos iskolaban ezt muveltek az osztalytarsaival mennyire lennel elszornyulkodve. En borzasztoan.
2019. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha lánnyal csinálta volna ugyanennyi idősen akkor is kiakadnál? Nekem is durva volt ilyeneket hallani elsőre de nagyon sok fiútól olvastam itt hogy ilyen fiatalon csináltak ilyet,és tök normálisnak vette.


Nem vagy homofób?

2019. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez alapján annak tűnsz:


"az elso szexualis elmenyeid abnormalisak voltak "


"nagyon aberalt dolog, tobb szempontbol is(nem csak a buzulas miatt)"


"nezz olyan pronofilmet, amiben fiu-lany felallas van. Hatha akkor visszakapcsol az agyad normalisba"


Ez mi ha nem homofóbia?

Nekem ezzel volt bajom, az hogy 6.ba valaki már szexuális életet él az nekem is durva, de nem azért mert fiú-fiú.

2019. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
3%
Igen az egy fokkal normalisabb lenne, mivel az egeszseges szexualis erdeklodes lenne. Persze ezen is fennakadnek a korra valo tekintettel, de azt meg valahol betudnam annak hogy ebredezik az egeszseges szexualitas. Ettol meg Egyaltalan nem vagyok homofob, mondom megegyszer. Mindegy nem magyarazkodom. En igy gondolom, ti meg mashogy, nem vagyunk egyformak.
2019. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
18%

Meg csak annyit a dologhoz: a homofob szamomra azt jelenti, hogy valaki gyuloli a meleg embereket, megveti oket, csupa rosszerzessel fordul iranyukba.

Na mar most reszemrol ilyesmrol szo sincs, de nem tartom normalisnak. Ez nem homofobia. Nem zavarnak, nem gyulolkodok, sose itelnek el vkit emiatt.

2019. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem, a homofóbia a a homoszexualitástól való félelem, idegenkedés, hátrányos megkülönböztetés, ellenérzés.

Tehát örülök hogy legalább nem gyűlölködsz, de az hogy nem tartod normálisnak, abnormális, természetellenes dologként tartod számon, az sem elfogadó hanem ugyanúgy homofób viselkedés.

2019. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#3 na eltakarodsz tudod hova... Te egy homofób bunko vagy
2019. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
6%

:D

Oke tudjatok mit, tok oke hogy 12 es 18 ev kozotti fiuk egymas peniszet verik ki a suliban! Sot mivel sok ember beszamol ilyen elmenyrol, az a fura ha valaki nem tapasztalt ilyet.

Hurra!!

2019. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg az mennyivel jobb lett volna ha lánnyal csinálja, és mondjuk teherbe ejt egy 6.as lányt.

Én is biszex vagyok csak lány, de ez most lényegtelen szerintem,és kicsattanok az egészségtől. :)

2019. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!