Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok más is van így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok más is van így?

Figyelt kérdés
Fiúk közül valahogy nem találnak meg a normálisak, lányok közül meg mindenki aki megtetszik az hetero. :/

2019. jan. 20. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon ismerős 😥 17/L
2019. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pacsi. :/
2019. jan. 20. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Így van sajnos 😔
2019. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi számit normálisnak?
2019. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amióta egyetemre járok volt három fiú aki tetszett, normálisnak tűnt eleinte. Az egyik elkezdett erőszakoskodni amikor elmentünk bulizni és egy kicsit ivott, a másik eldicsekedett a haverjai között hogy első randin megvoltam neki, amikor semmi ilyen nem történt, a harmadik pedig hazavitt kocsival és megkért hogy sz*pjam le. A második randin.

Na ők például nem számítanak számomra rendes, normális fiúknak.

Most a kérdés kapcsán rám írt pár srác, hogy ők normálisak, ismerkedjünk, mondtam hogy persze, most nem egy arról faggat hogy zajlik a szex két lány között.

2019. jan. 20. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehéz a párkeresés... igen mi férfiak szemetek tudunk lenni, de forditva is igaz. Nem is akarok ebbe belemenni... normális párt találni nagyon nehéz, de fel a fejjel. Nem minden férfi szemét
2019. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem azt mondtam hogy minden férfi szemét és minden nő angyal. Csak sajnos, főleg mostanában nagyon rossz tapasztalataim vannak.
2019. jan. 20. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Próbálj meg más körökből választani pasit akik nem modortalanok hanem tisztelettudóak a nőkkel szemben és még talán tudnak udvarolni is.

Bár ahogy elnézem a mostani "férfi" kínálatot csak sajnálni tudom a lányokat...


F/42

2019. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk 3 züllött alibi-egyetemista alapján áltlaánosítani, meg kijelenteni, hogy nem találsz normálisat... áhh, mindegy, hagyjuk. :D

Nem biztos ám, hogy "mindenki másban" van a baj. ;)

2021. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hogy találtad meg ezt a régi kérdést?


Egyáltalán nem általánosítottam, csak elmondtam hogy rossz tapasztalataim voltak fiúkkal, ennyi. Olyat meg végképp nem mondtam hogy mindenki másban van hiba.


De lényegtelen, lassan egy éve van barátnőm, jól megvagyunk.

2021. febr. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!