Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek passzív biszex vagy meleg fiúhoz jobban illik a kisebb pénisz?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam embereket így általánosítani pénisz méret szerint. Meleg pasit láttam már nagy adottságokkal és kicsivel is. Azért mert a saját neméhez (is) vonzódik, nem fogom a férfiasságának ékkövét méretekkel lejjebb becsülni. :D
2019. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen.


Az agyunk valahogy azt tartja logikusnak, hogy aki nem használja (mint egy passzív, akit dugnak), annak nem kell hogy olyan nagy legyen, mert akár kicsi, akár nagy, igazából mindegy.

2019. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez logikusan hangzik.
2019. jan. 17. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem aki passzív annak mind1 mekkora elvégre ugyaem használja
2019. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "illik" valakihez valamilyen pénisz.
2019. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a pénisz méretének ahhoz, hogy valaki aktív, vagy passzív. Egyébként a passzív bi férfiak hetero kapcsolatban aktívak. Nem tudom, azok a csajok, akik azt mondják, hogy egy passzívhoz a kis méret illik, mit szólnának, ha az esetleg bi pasijuknak kicsi lenne, mert passzív?
2019. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!