Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszexualitás vagy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexualitás vagy mi történik velem?

Figyelt kérdés
Néha előjön bennem egy érzés, hogy férfi vagyok. De nem vagyok férfias, meg nem műttetném magamat férfinak. Csak szeretnék otthon férfias inget, bakancsot viselni. Meg néha azt érzem, hogy szeretném a nőket, de csak ha férfi lennék. Szexeltünk a pasimmal análisan és nagyon élveztem azt képzeltem, hogy férfi vagyok. Ez biszexség vagy mi lehet?
2018. dec. 30. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség
2018. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha az lenne, mert zavar.
2018. dec. 30. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség
2018. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel férfi ruhákat és cipőt magadra? Lányként nyugodtan járhatsz ilyenekbe nyilvánosan is, nem fognak úgy kinézni, mint mondjuk engem, aki női ruhákba és cipőkbe szeret bújni.


25/F

2018. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A négyesnek igaza van, ha szeretnél pasisan öltözni csak nyugodtan, még külön dögös is tud lenni ha egy csajszi kicsit férfiasan öltözködik. Nekem legalábbis van hogy tetszenek a fiús lányok.
2018. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha biszexség lenne, az se lenne baj, de itt még erről sincs szó. Sok nő visel férfiruhát.
2018. dec. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán valami crossdresser hajlam, esetleg enyhe fokú transzszexualitás. Gondolj arra, hogy az írónő Georges Sand (Chopin lengyel zongoraművész és zeneszerző szeretője) is kb. ilyen lehetett, de ő felvette a férfiruhát.
2018. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A biszexualitás nem azt jelenti, hogy az ellenkező nemhez akarsz tartozni...
2019. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!