Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is van így (bi)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így (bi)?

Figyelt kérdés
Biszex(?) férfi vagyok(32),de ez nem egyértelmű.Azt hiszem leginkább nem tartozok egyik csoportba sem.Amiért oda vagyok: a női test úgy általában.Azon belül is a lábak,a popsi,az ánusz.Imádom a szép női kezeket is.A punci nem izgat.A férfiakkal meg pont fordítva van: szívesen kényeztetek egy szép duzzadó péniszt,de más testrészek taszítanak.Vannak itt rajtam kívül ilyen elcsszett emberek?:(

2018. dec. 30. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a nők mindenhogyan tetszenek.

Férfiak mar nem annyira. Egy szép merev farkat én is leszopnak.

2018. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Minden női testrész a puncin kívül ahelyett fasz-->traszvesztita kell neked

Amugy attol nem vagy meleg/bi ha csak dugnal egy csávót ha smárolnál is vele meg ilyenek az már valami. Ha csak kielégítenéd szexuálisan az a kanos perverzióból jön.

2018. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A travikhoz is úgy viszonyulok,mint bármely férfihez.Vannak köztük nagyon helyesek,de a testük számomra kiábrándító.
2018. dec. 30. 13:15
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

"Amugy attol nem vagy meleg/bi ha csak dugnal egy csávót ha smárolnál is vele meg ilyenek az már valami"


Lol dehogyisnem xd Pont hogy a biszex pasik legtöbbjét a csók,érzelmek taszítja férfiakkal. Heteronak ne nevezze már magát az aki más pasik fenekébe dugdossa a farkát.

2018. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

@4

+1

2018. dec. 30. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy attól elcseszett :) szerintem ez normális , mindenkit más izgat nem vagyunk egyformák.
2018. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4 vagyok amúgy nem vagyok homofób meg nem rosszból mondtam, csak nem értem amikor valaki annyira nem nézz szembe az igazsággal hogy heteronak tartja magát amikor képes szexuális dolgokra a saját nemével.
2018. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

@6

Köszi

2018. dec. 30. 13:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok.

22/F

2018. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanígy vagyok vele és nem érzem semmi hátrányát már 45 éve.
2018. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!