Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A srácok miért nem mernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok miért nem mernek személyes találkozóba belemenni, mikor elvileg ugyan az lenne a célunk?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint? Kicsit közelebbi info az eseményről?
2018. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Kategória miatt gondolom a fiú-fiú találkozóra gondolsz.

Amúgy én ugyanígy vettem észre, hogy nagyon soknak csak a szája jár, beszélgetni, képet cserélni szeretnek, személyesen találkozni már kevésbé.

2018. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Mert éretlenek, komolytalanok, és megelégszenek azzal ha kapnak valami amatőr anyagot amire van mire kiverni.


Az esetek 99.9% ban ilyenek.

2018. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Védelmükre szóljon,hogy a fiú-fiú találkozó,kapcsolat sokkal nehezebb.


A fiataloknál van az egyik fele,akiknek még a szülei,családja sem tudja,ezért félnek,hogy lebuknak.

Az idősebbek a munkahelyen nem szeretnék,hogy megtudják.


Másrészt a helyet is nehéz megszervezni.Hazavinni nem lehet sokaknak.


Valahol érthető,hogy magas az ilyenek aránya.


Ez ma már annyira nem jellemző,de mikor én voltam 20 éves,én féltem attól is,hogy valaki átver,vagy még rosszabb.


30/f

2018. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy éve próbálok ismét egy értelmes, diszkrét barátot találni. Na egyfolytában " sikerul" is...nagy szavak, csodás emailek, a legapróbb részletekkel ecsetelve, aztán amikor ténylegesen találkozni kell, akkor eltűnés, sokszor emailfiók törlés is. Pedig férfias vagyok, helyem is van, komolyan is gondolom, de hiába .Többség álmodozó, és nagyon gyáva. Rólam nem tudták, nem is tudják és én sem adnék ki senkit. És mégsem lehet egy normális felfogású pesti, passzív biszex havert találni. És nem öt percre !


49 F

2018. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen sajna nehéz. Elmegy a ekdvük és akkor sunnyognak. utána kínos előkerülni... Nehéz szitu
2018. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Én folyton így járok, még ezért nem jött össze nekem

Pedig nagyon vágyok rá

20/f

2018. nov. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Én is így vagyok ezzel.Megbeszéljük hogy legyen és már azt kérdezik mikor érek rá, de utána felszívódnak.Pedig csak le kellene szo*atniuk.
2018. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kölcsönos szopásra keresek egy max 25 éves fiút, de eddig egyik sem volt elég komoly, hogy egy találkozó összejöjjön.

25F

2018. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. 19 f bi. De kell idő. Dumcsizni stb
2018. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!