Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Léteznek olyan bszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan bszexuális fiúk, akik nem csak szexelni tudnak egy msik fiúval, hanem ugyan úgy bele is tudnak szeretni mint egy nőbe? Tehát nőbe is és férfibe is bele tdnak szeretni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Léteznek, de a legtöbbjük a végen nővel marad, a családalapítás végett , vagy mert félnek a többi ember véleményétől( ha fiúval maradna akkor nyilvánvalóan melegnek néznék)
2017. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy meleg barátom szinte vallásosan hisz abban, hogy bszexualitás nem is létezik, pusztán a homoszexualitás leplezésére találták ezt ki, és ha elfogadja önmagát, akkkor már nem biszex lesz hanem simán meleg. erről mi a véleményetek?
2017. jan. 2. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
20/F vagyok és botorságnak tartom. Mivel én képtelen lennék csak férfiakkal lenni. Nekem a nők a mindeneim ők az első számúak, de mindemellett a férfiak szexuálisan is izgatnak, meg volt akibe szerelmes is voltam. De nekem kell férfi is és nő is az életembe.
2017. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha egy meleg pasival fog élni, akkor mindenki melegnek fogja nézni, de amúgy meg mindig biszex az illető
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak egy skatulya. Nem hiszek abban hogy az ember csak ez vagy az lehet, ez olyan mint a szivárvány, sok szín követi egymást egyik végétől a másikig.

De gondolj csak bele biszexuális vagy akkor szexelsz fiúkkal mert ez is vágyad de lányokkal is szexelsz mert azt is szereted, a lányos kalandjaidat elmondod a haveroknak, elmondod otthon, bemutatod a lányt stb. Ezekért kapsz pozitív visszajelzéseket, lebutítva a dolgot mint mikor ügyes a kutya és kap jutalom falatot. De mi van ha egy fiúba szerelmesedsz bele, na akkor jön csak igazán a bonyodalom. Majd meg gebedsz de elhagyod mert ez a beléd súlykolt elvárás. Szóval a kérdésre válaszolva igen szerelmes lehet egy fiú ha bi egy meleg fiúba, de ahogy fentebb is írták a bi kategóriát én is olyan kibúvónak érzem, hogy oké meg minden minden a két nem bejön de maradok a lányoknál. Ismerőseim körében van egy srác ő pánszexuálisnak tarja magát, na ez fedi le nálam igazán a minden nemhez vonzódom kategóriát. Ő mostmár 4 éve van együtt egy fiúval.

2017. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kapcsolatom majdnem 10 évig nővel, és most egy több mint egy éves kapcsolatba vagyok egy pasival. Fülig szerelmes vagyok belé.
2017. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Élsportolóként nem csak a legszebb nőket, de a legklasszabb srácokat is megkaptam. Fülig szerelmes lehet lenni csajba is, fiúba is!
2017. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy léteznek. Én úgy gondolom, hogy nem valakinek a nemébe szeretsz bele, hanem magába az emberbe, a személyiségébe legyen az férfi vagy nő.

5nek teljesen igaza van, én is inkább pánszexuálisnak tartom magam, de mivel ezt sokan nem értik ezért mondok biszexuálist.


Egyébként én azt vettem észre, hogy a melegek inkább vannak ellen a biszexualitásnak, míg ha egy heterónak mondod ők úgy ahogy elfogadják.

24/L

2017. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán létezhet biszexualitás. Nem nagy cucc, vannak olyanok, akiket mindkét nem vonzz szexuálisan. Azt nem mondanám, hogy valaki csak homo és csak hetero lehet. De nyilván sok olyan van, aki biszexnek tartja magát, de inkább közelebb van a homoszexuálishoz vagy pedig teljesen homoszexuális.

Engem inkább az zavar, hogy a legtöbb bi férfi azt állítja, hogy kizárt, hogy pasit tudna szeretni, csak szexre kellenek. Én úgy gondolom, hogy becsapják magukat, így próbálják kompenzálni, hogy ők sokkal inkább heterók, mint melegek. Aztán sokuk szerintem úgy tartja magát binek, hogy 5 partneréből 4 férfi. Könyörgöm ezt sosem értettem, az emberbe szeretsz bele, nem a nembe. ez az én véleményem szerint csak önbecsapás. De hiába tudna férfiba szerelmes lenni, amennyiben biszexuális, úgyis nővel fog élni.

Szóval több fokozata van, vannak olyanok is, akik a férfiakat és a nőket egyformán szeretik szexuálisan, szerintem olyanok is, akik az ellenkező nemet részesítik előnyben és olyanok is, akik sokkal inkább az azonos neműekhez vonzódnak testileg.

Szóval nekem ami nagyon unszimpatikus az ez az önámítás, hogy "pasit nem tudok szeretni" közben meg majd fel fal az ágyban.. Ez a hozzáállás, ami szerintem nagyon unszimpatikus a meleg oldalról a biszexekkel szemben.

2017. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok

Van egy skála a Kinsey-skála: [link]

2017. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!