Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez nem partner keresés! Még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem partner keresés! Még mielőtt egy admin rossz néven venné. Egy fiú is ugyan úgy szexelhetne pénzért, mint egy nő? Pl egy oldalon a biszex vagy meleg hajlamúak, igénybe vennének egy fiút?

Figyelt kérdés

A sértéseket figyelmen kívül hagyom. :)


Pl. Ha felregisztrálnék egy oldalra és ugyan úgy több pénzt kérnék egy mélytorkos szopásért mind egy simáért,az működhet úgyis hogy fiú vagyok?

Vagy inkább mindenki nőt akar? Amit meg is értek. :D



Persze úgy hogy szőke vagyok és vékony vagyok.


Mert elgondolkodtam és tök jó pénzt lehetne vele keresni munka után. :)


Biszex.


2016. nov. 3. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Vannak férfi prostik is. És vannak biszexuális és homoszexuális férfiak akik pont erre keresnek hímringyót.. Pl ott van Gagastar Milán Ő egy meleg hím prosti.. És meleg vagy biszexuális pasik keresik fel.. Arany élete van.. Imád szopni és ha jól tudom Ő van a passzív szerepben tehát Őt dugják.. 22 L
2016. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok 40 - 70 lv közötti öregpapi van,aki simán fizetne egy kis ezért azért.
2016. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen használnád az világhálót, akkor ezen a lapon is megtalalnad a választ.
2016. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem félted az egészséged?
2016. nov. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehetnéd? Sok fiú/férfi van aki pénzért szexel. Egy lennél a sok közül.
2016. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!