Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a probléma ezzel az alakkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma ezzel az alakkal? Kép

Figyelt kérdés

Egész nyáron próbáltam felszedni valaki, nőt, fèrfit, de csak a legjobb barátnőmmel foglalkoztak, aki 185cm magas és legalább 100 kiló, emellett a stílusa valami brutális nem csak szerintem. Igaz, hogy èn csendesebb vagyok és visszahúzódóbb, de tényleg mindenkinek az kell, hogy mindegy, hogy kivel de azonnal szexelni? Amikor éppen lánnyal imserkedten volna és lett is volna bele valami egyből vele kellett foglalkozni mert éppen "rosszul van". Olyan ez az egész mintha szabotálta volna a nyaramat.

Szóval, ti benne lettetek volna velem egy nyári kalandba?

[link]



20/L



2018. nov. 7. 07:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Simán benne lettem volna. Főleg a vidám vagy és lehet veled nyáron pancsolni, sétálni, beszélgetni. Husis vagy, de még nem folysz szét. Szívesen rávennélek edzésre, de így is bejössz.
2018. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Simán, nekem bejönnél. De a kérdésed szerint nem is mondta senki, hogy gond van az alakoddal. Amúgy meg minek lógsz vele, ha tképpen nem is kedveled?
2018. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Simán! F
2018. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Hogy kapj egy normális,a kérdésre kiírt választ is!

Az alakod teljesen rendbe van!

Ezt nevezik "csajos"nak.

Ergo mind két nem átlag elvárásainak megfelelő alkatod van!

A sikertelenség oka. Talán sokszor a barátnőd jelenléte is lehetett.

De nem elhanyagolandó a szerényebb stílus sem!

A két hátráltató tényező meg hát,látod?!

Ha nyitott gondolkodású,s kellőkép vagány,s ésszel de bevállalós vagy.

Igen! Nem lett volna akadálya egy kalandnak.

De btalán ezek nélkül is,majd a többi dolog adta volna magát.:)

2018. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De hogy legyek "harsányabb" mert bevállalós az tudok lenni mondjuk ha szimpatikus az illető és már ismerem pár órája, de nekem az nem megy, hogy két mondatot beszélünk és már az út széli bokorban szeretjük egymást.
2018. nov. 7. 08:31
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jol csinalod. Baratnod nelkul ismerkedj. Azert ot valasztjak mert neki meg orakat se kell udvarolni ennyi az egesz. Legalabb 1-2 orat azert beszeljek mar azzal akivel lefekszek
2018. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Én is simán benne lennék veled bármiben ;)
2018. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon is jól nèzzel ki és igazad is van kell egy kis idő ahoz hogy ne rögtön szex legyen !
2018. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Legyen ez egy mérce a számodra!

Nem ettől leszel te jobb vagy rosszabb lány,mint a barátnőd!

Maradj meg ilyennek.

Mert amint írtad. Neked is sikerült volna. De bekavart a barátnőd!

Nélküle meg lett volna az a kaland. Ne aggódj!

Legyél csak egy kicsivel vagányabb.! Biztos meg tudod húzni a határt!

Csak egy napra próbáld átlépni önmagad! Ami nem azt jelenti hogy azonnal,dobd hanyat magad!

Csak tapasztalat szerzés céljából.

S ha nem tetszik ez a viselkedés forma. Akkor vissza ahhoz a szerény kis csajszihoz! Aki eddig is voltál.

Mert így sem vagy/leszel sikertelen.

Max egy kicsit több időre lesz szükséged!

2018. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Én őszinte leszek, számomra már túl vastag vagy, én a vékonyabb, sportos alkatú nőket szeretem, kisebb mellekkel....de hát kinek mi...
2018. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!