Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon találnék így lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találnék így lányt kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Pánszexuálisnak vallom magam (de ugye ilyen kategória nincs),viszont úgy érzem van egy hatalmas gondom,ha lányokról van szó. Tudom milyen fiúval parkapcsolatban lenni,megélni a szexualitást,de ez lanyokkal meg nem fordult elő.

Viszont attól tartok nem is lehet. Ha elképzelek egy kapcsolatot lánnyal,akkor a szex része teljesen kimarad. Mármibt szeretnek csókot,ölelgetést,összebújást,romantikát,de valahogy az ágyrészek nem nagyon elképzelhetőek a számomra.

(Mondjuk hozzáteszem lehet ez azert van,mert még nem találtam olyan lányt,aki magába bolondótott volna)


Szerintetek lenne olyan lány,aki ezt elfogadná és így is jólérezné magát vele?

(19/L)



2018. aug. 27. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Az nem jutott még eszedbe hogy heteró vagy és a lányokkal csak batráti viszonyt szeretnél?

Tiszta bolond ez a világ! Valaki már zavarban lesz ha rádöbbent hogy full heteró és nem akar azonos neművel szexelni.

2018. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, az neked mióta baráti viszony, hogy meg akarja csókolni, és romantikázni akar?


Kérdező, szerintem lehet, hogy igazából heteroszexuális, de biromantikus/pánromantikus vagy. Mert van különbség a szexuális és a romantikus vonzódás között, csak sajnos ez néha elég bonyolult tud lenni. De az is lehet, hogy tényleg csak a megfelelő lányra van szükséged, hogy szexuálisan is vonzódj hozzá.

2018. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan aki ezt elfogadja , vannak mások is akik valószínűleg így vannak ezzel mint te vagy csak simán nem annyira fontos nekik a szex. Nekem sem lenne a világvége például.
2018. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele
2018. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!