Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hiszem beleszerettem a pasiba, akivel hármasozni szoktunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még azt sem tudom hogy akar-e velem szólóban kapcsolatot, sem azt hogy lenne valami jövője a kapcsolatunknak. Mi a teendő ilyenkor?

25/N



2018. máj. 30. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Kommunában élni 😀
2018. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell tömni mint az állatok a réten. Mindenki mindenkivel.

Most komolyan. Az a teendő hogy esetleg megkétdezed tőle. Vagy mi olvassuk ki kártyából?

2018. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom, van pasid is. Vele nem ártana megbeszélni ezt a helyzetet, hogy ő mennyire elfogadó ebben a helyzetben. Lehet, hogy belemegy, hogy hárman éljetek együtt a továbbiakban, de ha nem, akkor Neked kell döntened, hogy melyiket választod. De az se érjen váratlanul, ha a pasid azonnal kidob, mert ő nem kér a hármas együttélésből.

Minden esetre, kommunikáció, kommunikáció, és harmadszor is kommunikáció!

2018. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hol olvastál hármas együttélésről???


Őt jobban szeretem mint a mostani baràtomat. Szakítanék a barátommal,de nem tudom a másik pasi akar-e velem kapcsolatot vagy csak szexet akar.

2018. máj. 30. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Mindenképpen szakíts a jelenlegi barátoddal és kezdj új életet. Fiatal vagy, ne cseszd el az életedet.
2018. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lassmich Ruhe ***** válasza:
59%

Igen, igen... b+...


Minden hármasozós kérdésnél odakerül egy ember, aki szépen leírja hogy pontosan ilyen veszélyei IS vannak a hármasozásnak. Ezt havi rendszerességgel több éve leírják, erre jössz te anyám, aki minden figyelmeztetés ellenére "csakazértis" belesétált egy dupla-lyukas kitömésért, és ezt követően itt kérsz tanácsot, itt, ahol annyiszor és annyian leírták, hogy miért ne csináld...


Szerinted milyen kapcsolatod lehet hosszabb távon valakivel, akit egy aktuális pároddal felkértetek, hogy ő popsiba, a másik meg bajusz alá, és az "húdejóleszöcsém"? Milyen ember megy bele ebbe? Jah igen! Lehet, hogy az ilyennel kialakíthatsz kapcsolatot, elvégre ahogy olvasom, a farka vezérli. Beleférhet hogy elfogadjon párjául. Majd, amikor a második terhesség után szarul fogsz kinézni, akkor ne lepődj meg, ha egy ilyen ember elmegy hat irányba jó állapotú muff után.


Jah pillanat! Hogy ezzel a hármasozással amikor belementél, be is vonzottad ezt a fajta személeletet? Jah tényleg! Hát akkor edd meg amit főztél. Szépen, lassan, élvezd az ízét. Remélem vanm olyan jó mint amikor kettőre volt igényed.


Nah most lehet minuszolni!

2018. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!