Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem beleszerettem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagy létszámú osztályunk van. Egyszer már volt olyan, hogy beleestem az egyik osztálytársamba, de az már elmúlt. Van egy lány, az elején féltékeny voltam rá, mert a srác, akibe belezúgtam a lányba volt szerelmes. De most sokszor azon kapom magam, hogy bámulom órákon, próbálok a közelébe kerülni. Néha olyan jeleket ad, mintha tudná, hogy tetszik nekem. Egyik órán rajta felejtettem a szemem és észrevette. Mosolygott és mutatott egy szivet. Egyszer mikor ment ki szünetre kért tőlem vizet. Adtam neki és köszönet képpen megölelt és adott egy puszit. A barátja (akivel szintén jóban vagyok, és osztálytársunk) elkiáltotta magát, hogy ne nyaljunk már annyit. Ő csak mosolygott. Aztán azt ecseteltem, hogy rühellem a ruhákat és szallagavatóra sem szeretnék felvenni egyet. Erre azt mondta, hogy ha öltönyt veszek, akkor felkérhetem táncolni. Lehet én értem félre a dolgokat, vagy nem tudom. Néha olyan furán néznek a barátjával és rám mosolyognak... Nem értem...Amúgy nem új nekem ez a dolog, most már kezdek rájönni, hogy bi vagyok. Sajnos a környezetem nem fogadná el ezt a dolgot. Ezért is parázok egy kicsit, hogy nehogy kiderüljön, hogy beleestem a lányba. Valaki esetleg véleményt, vagy segíteni?

17/l



2017. dec. 21. 00:04
 1/2 anonim válasza:
szerintem először is ezt mondd el valamelyik családtagodnak vagy barátodnak. Amúgy ha továbbra is érzékeled, hogy tetszel a lánynak, akkor tegyél egyértelmű jelzéseket! szurkolok nektek sok sikert! 14L
2017. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az hogy elmondjam valakinek az jelenleg nem opcio es koszonom, habar szerintem ebbol semmi nem lesz mivel mar reg ota egyutt van a baratjaval..
2017. dec. 24. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!