Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba! Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a dolog. Végzősök vagyunk, negyedik éve tetszik, de 12. elejéig nem néztem rá úgy, mint egy fiúra, csak mint egy haverra, mivel 11. vége felé lett vége a 3 éves kapcsolatának. Igazából 9. óta jóban vagyunk, szinte mindent tud rólam. Elég visszahúzódó, csenges srác, de nagyon jól néz ki. Tavaly szeptember körül el kezdtünk újra beszélgetni facebook-on, aztán egyik este ő és a haverja vittek haza kocsival. Akkor kezdtem megkedvelni jobban. Novemberben nem akartam egyik nap bemenni dolgozatot írni, és megkérdeztem, hogy nem lógna e velem. Belement, és azt mondta menjek át hozzá. Filmet néztünk, utána megcsókolt és..lefeküdtünk. Ez már nagyon érett, mindketten tudtuk, hogy egyszer el fog jönni ez a nap. Azóta én halálosan beleszerettem, nem tudok másra gondolni. Viszont az osztályban kerüljük egymás tekintetét, azóta egy szót nem váltottunk egymással. Nagyon fáj, mert nem tudom, hogy ő mit gondol erről az egészről. Kínos a dolog mindkettőnknek. Gondolkoztam rajta, hogy elmondjam-e neki mit érzek, de nem lenne hozzá bátorságom, max pár feles után. De félek a választól.

2016. jan. 22. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kettesben üljetek be egy bárba. Dobjatok be néhány felest és mond el neki.

Máshogy nem megy.


Bátorság!

2016. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kinos de muszaj megkerdezned hogy o hogy gondol erre az egészre...csak egyszer kell egy nagy bátorságot venned es belevagnod..aztan lehet a vegen még jol is sul el:) de az elottem lévő is jol mondta. Majd ird meg hogy mi volt:) hajra
2016. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még ha lenne is bátorságom elhívni, nem hiszem, hogy belemenne. Érzi szerintem, hogy érzek iránta valamit, de mivel osztálytársak vagyunk, próbál eltaszítani magától.
2016. jan. 22. 17:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg túlagyalod. Ha így is lenne se tudnád. Lehet, hogy pont azért kerül amiért te is őt.


De tudod mit? Szenvedj tovább. Az életben sose fogsz boldogulni, ha nem kommunikálsz. Nem vagy már gyerek.

2016. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Iiii, ez nagyon rossz:D

De tenyleg nem tehetsz mast, csak h elmondod, barmi is lesz. Ha magadban tartod, csak rosszabb lesz es banni fogod kesobb, h mi a fszert nem mondtad el neki anno.

2016. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha akarna komolyabbat akkor ismét dugni akarna vagy folyton, ezt észre kéne venned...
2016. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Naiv vagy. Nőjél fel! És akkor még finoman fogalmaztam.
2016. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs de kicsit béna ez a viselkedés, hogy ezután átnéz rajtad az osztályban. Bezavart a férfi lelkébe? Lol

Megpróbálhatod te megbeszélni vele, de készülj fel mindenre, tehát arra is, hogy ilyet mond, hogy nem akar komolyabbat.

2016. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mekkora ri**nc vagy. Amúgy már megvoltál neki. Mégis mit vársz, higy msgkérje a kezed?
2016. jan. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól hogy te szűz vagy, ő még nem lesz r*ibanc.
2016. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!