Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfiaknak csak a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak csak a hármas jut az eszükbe, a nők szerint meg folyton a megcsaláson jár az eszünk. Miért kell ennyire előítéletesnek lenni?

Figyelt kérdés

Teljesen normálisan próbálok ismerkedni, és nem közlöm azonnal, de azért viszonylag az elején le szoktam szögezni a másik félnek, hogy biszex vagyok. Férfiaktól azonnal jön, hogy akkor hozhatok egy barátnőt is, nőktől meg az, hogy fúj, hát ez milyen, akkor biztos egy hűtlen ösztönlény vagyok.

Azért rosszul esik, hogy hiába a szimpátia, amint ez a képbe kerül, valahogy azonnal baj van. Nem értik meg, hogy alaptalanul vádaskodnak, nem lenne szabad általánosítani?


2018. szept. 29. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ismerem ezt a szitut, volt olyan pasim akivel nem tudtam megértetni, hogy egy nővel való kapcsolat és szex ugyanolyan jelentőségű nekem, mint egy férfival.

És olyan barátnőm is volt aki attól félt, hogy egy férfi miatt elhagyom, pedig amikor vége lett a kapcsolatnak akkor nem más miatt lett vége. Sajnos ez van.

A jelenlegi kapcsolatomnál úgy alakult, hogy mondtam a páromnak még mielőtt először lefeküdtünk, hogy tudod, hogy előtte 4 évig kapcsolatom volt, de az a helyzet, hogy az egy nővel volt, úgyhogy elég fura lesz nekem ismét férfival lenni, hát volt meglepődés, de megbeszéltük a dolgot. Idő volt mire rájött és megértette, hogy hogyan működik a dolog, mert ő meg azt gondolta, hogy ohh, hát a csajok "csak simogatják egymást".

2018. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mit vársz a hapsiktól? Érzéketlenek tudnak lenni nagyon! A nők meg... érzelmi oldalról kezdenek el nyírni.

Viszont ha találkozol egy olyan érzelmi és értelmi szinten magasabban működő emberrel, az nem fogja ebből a szemszögből nézni a dolgokat. Fel sem merül benne ilyesmi jobb esetben.

N

2018. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
De amúgy valamelyik nemhez csak jobban vonzódtok nem? Én is biszex vagyok de tudom, hogy nővel jobb a szex, őket szeretem jobban és inkább velük vagyok kapcsolatban. Mert a férfiak mellett hiányoznának nekem. 28N
2018. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom amit a hármas válaszoló, ismerkedj azzal a nemmel amelyik jobban vonz. És nyugtasd meg a párod hogy te inkább a férfiak/nők iránt érzel mélyebb érzéseket.
2018. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálam nem igazán van olyan hogy jobban vonzódom az egyik vagy a másik nemhez, mert ha valaki megtetszik, hát akkor megtetszik, nemtől függetlenül, és ha kapcsolatban vagyok nem hiányzik a másik nemmel való szex.
2018. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Értem de ez furcsa nekem. Mert én pl. tudom hogy valamennyire vonzódom a férfiakhoz, de a nőkhöz jobban. Mert hiába vagyok szerelmes férfiakba tudom hogy kb 4 évet sem bírnék velük kapcsolatban lenni. De akkor tedd fel magadnak a kérdést egy tükrön keresztül minek örülnél jobban ha álmaid nőjét vagy pasiját látnád meg? Ez segít egy kicsit eldönteni szerintem, hogy melyik oldalad az erősebb.
2018. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A hármas ugyanúgy megcsalás,csak egyszerre 2 puncival lehet,amit nagyobb gerinctelenség elvárni mintha csak egyszerre 1 puncival csalná meg.


Még kevés is az előítélet,amit kaptok,slmég mindig túl nagy bizalmat szavaznak nektek a nők.De meg is érdemlik ha ilyen hülyék.

2018. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, Nem baj ha fura, egyszerűen mások vagyunk :) nem érzem fontosnak azt sem, hogy meghatározzam kihez vonzódom jobban vagy hogy jobban vonzódom e valakihez. Ha gyerekre kerülne a sor azt nyilván egyszerűbb egy férfival kivitelezni, mint örökbe fogadni/mesterséges megtermékenyítés stb. de ez csak a logisztikája a dolognak.
2018. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!