Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki öt év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki öt év megcsaláson van túl?

Figyelt kérdés

A hogyan tovább érdekel, hogy lehet folytatni a házasságot tovább.15-20 év házasságban. Nők, férfiak véleményére is kíváncsi vagyok. Nők részéről, hogy nem vették észre, férfiak, hogy derült ki, hogy nem buktak le sokáig.

5 év megcsalás ugyanazon személlyel, hosszú viszony.


2018. márc. 4. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan ezek után még felmerült az ötlet hogy folytassák? tényleg ennyire nem tisztelik se magukat se a másikat, vagy ennyire egymásra lennének utalva?


5 év ugyanazzal már nem csak egy részeg éjszaka, vagy rózsaszín köd (azokat is nehéz lenyelni de ezt..)


Az meg, hogy hogy nem derült ki, kérem szépen gondolom úgy hogy a másik fél se törődhetett túl sokat a megcsalóval, ha nem szúrta ki..

2018. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem tudom elhinni, hogy valaki nem veszi észre, hogy 5 éven keresztül hülyítik. Biztos számtalan jelet kaptál, hogy valami nem stimmel, de te a homokba dugtad a fejed. Úgy tűnik itt az ideje, hogy kimondd, ez a házasság már régóta nem házasság! De kinek mi kell... A helyedben megpróbálnám a nulláról indítani az életemet. Igen, rohadtul fog fájni, azt az egyet nem kerülheted el!
2018. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A kapcsolat tönkre ment. Meg kell javítani. Az hogy ezen belül mo történt és mi nem.., teeeeeljesen lényegtelen.
2018. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

> Nők részéről, hogy nem vették észre, férfiak, hogy derült ki, hogy nem buktak le sokáig.


Mer’ ugye köztudomású, hogy a nők soha nem csinálnak ilyet, lol

2018. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es oke, igazad van. Mindkét fél csinál ilyet. Azért fogalmaztam így, mert egy konkrét esetről beszéltem.

De természetesen mindkét nemre értem, mindenki válasza érdekel.

2018. márc. 4. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyosomeknal pont ugyanez volt a helyzet, az anyosom 4 evig csalta az aposomat a legjobb baratjaval. Az Aposom ehagyta de 3 het utan visszafogadtabaz anyosomat. Hozzateszem ha nem is viszonyban de O is megcsalta az anyosomat,


Szoval leultek beszelni es ennek 40 eve. 70 evesek, boldogok es amikor nagy ritkan felhozzak mindketten rohognek azon h mennyire idiotak voltak:-)Az aposom a mai napig elete legjobb dontesenek tartja b visszafogadtabaz anyosomat;-)))


Aztan az egyik baratnom, neki mar 7 eve viszonya van, lebukott, de megis a ferjevel maradt, a mai napig randiznak a pasival se sokkal ritkabban. Mondjuk az o hazassaguk nem jott rendbe a dologtol, nem igazan ertem miert nem valnak el;-))


A sor vegtelen, rengetget baratom jar hasonlo cipoben es senki nem valt el miutan kiderult. Mindannyian meloznak azon h a dolgok remdbejojjenek, tobb kevesebb sikerrel ez mukodik is.

2018. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 év az már szerelem,hiába keresed itt a választ...
2018. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!