Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki van túl egy megcsalason?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van túl egy megcsalason? Ki hogy viseli?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én, de a kapcsolatnak nyilván vége lett.

Fél év volt, mire túltettem magam.

2018. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én, igaz csak érzelmi volt, de nekem akkor is rosszul esett, főleg úgy, hogy fél évre rá derül csak ki. Igaz, akkor is úgy, hogy lebuktattam a párom. Azóta eltelt egy hónap, még együtt vagyunk, de képzelheted, hogy most is megcsalásos kérdéseket nézek, akkor hogy is érezhetem magam. 30/F
2018. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én tudomásom szerint 2-őn meg egy félen!A harmadikon szex nem volt,de nem rajtuk múlott!Nem tudom Te hány éves vagy,én ötven fölött.Ez azért fontos,mert fiatalon és érettebben is mások az értékrendek.Nagyon nehéz,ha együtt maradtok.Voltam külön a második után,aztán visszaköltöztem.Hozzá kell tennem,hogy nagyon ritkán voltunk együtt,volt,hogy hónapokig sem.Miután megtörtént a második megcsalás,illetve viszony,mert nem egy-két dugás volt,azóta egyáltalán nem voltam vele.Ennek négy éve.Ez az én történetem,nem szeretnék semmi oktató kritikát olvasni ezek után,nem erről szól a poszt.Viszont Szinte minden nap a fejéhez vágom,vezekeljen a nyomorult.Szar ember volt,mert nem mert elém állni,hogy te hülye ez van,találtam másikat,ágyő.Hanem patkány,sumák módon csinálta a riherongyait.
2018. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én két hete jöttem rá. Néhány hét és betöltöm az 50-et. Igaz, hogy 10 éve már nem igazán volt jó a házasságunk és csak a gyerek miatt voltunk együtt, de így is nagyon rosszul érzem magam. Teljesen feleslegesnek érzem az utóbbi 10 évet, igazán azért haragszom, hogy ha már nem látott semmi reményt a kapcsolatunkban akkor miért rabolta az időnket, miért nem mondta, hogy váljunk el. Tisztességesebb lett volna azután viszonyt kezdenie valakivel, dehát tudom ez általában nem így szokott működni. A kapcsolata már rég lezárult, a pasinak csak egy pár alkalomra kellett és csak most évek múlva derült ki a dolog. Gondolkodtam az újrakezdésen, de oda a bizalom, üresnek érzem magam.

Abban is bizonytalan vagyok már, hogy egy új kapcsolat sikerülne-e ennyi idősen. Bár lehet van velem egykorú hölgy aki ugyanúgy szeretetre, megértésre vár mint én. 49F

2018. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso: ismerkedj fiatal novel, 50 eves nrm oreg!!!!
2018. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!