Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a biszexualitás hülyeség?

Figyelt kérdés
Azért gondolom ezt mert régen csak fiúkkal jártam, éreztem hogy nem az igazi, ha nem lennének társadalmi elvárások nem is lettem volna velük. A szexet is jobban élvezem a saját nememmel, úgy érzelmileg, meg testileg nem vonzanak. A szexben kevés dolgot megtanultam élvezni velük, de ennyi. De akkor is alapvetően leszbikusnak tartom magam, mert férfi mellett hiányoznak a nők, a kinsey-skálán egy jó 4-5-re tenném magam, de inkább homoszex irányba húzok.
2018. szept. 29. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Szóval ha Téged nem érint valami, ha egy kategóriába Te nem tartozol bele, az már hülyeség?


Ennyi erővel a heteroszexualitás is lehet hülyeség egyeseknek :D ez nem egy logikus szál, amin mozogsz. Döntsd el Te magad, minek érzed magad, de ne tégy ilyen kijelentéseket.

2018. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
22F bi, passziv, de mindeközben bejonnek a csajok, volt komoly barátnőm, most meg komoly barátom van a láthatáron, jobban huzodom a saját nememhez, de van hogy be jön ez az csaj is, de nalam sokat számít a személyiség, szóval kavalkád... Nem rég coming outoltam persze betegnek tartanak otthon de nem érdekel, annyi bánt az egészben, ha férfiként jön a szerelem akkor nem lesz gyerek, semmi más nem zavar már.
2018. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
# utóbbi vagyok. A kérdésedre a válasz, igen van biszex, de sokan meg ragadnak 1 oldalt vagy elnyomjak.
2018. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
A külvilág számára én is annak tűnök. De mivel inkább vagyok homoszexuális a saját nemem iránt erősebb érzéseim vannak. Mert hiába járok ellenkező neművel, esetleg bele is szeretek a gyengébb érzések miatt úgysem húznám mellette sokáig. A kíváncsiságot én sem mondanám annak, mert vannak akik kipróbálják és nem tetszik nekik. Komolyabban az biszex szerintem aki bele is szeret a saját nemébe.
2018. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázat srácok. Aki leírja a kúrás szót vagy elmondja, hogy szereti a partnere szűk lyukát, azzal valami baj van
2018. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 he84 ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem hülyeség a biszexualitás, hanem igenis létező jelenség. Csak mert te nem érzed magad annak kérdező, ez nem azt jelenti hogy nincs és hogy mások nem azok, akik azok. Én is bi vagyok, egy nő. Anno egy nálam fiatalabb lány volt az 1. szerelmem, volt 1-2 kisebb dolog köztünk 2-3 alkalommal, de semmi több. Kiderült hogy egyoldalúan szerettem és ő főleg kíváncsiságból tette, majd szétmentünk. Később egy régi férfi barátomba is beleszerettem.
2018. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem hülyeség,én mindig is a lányokat szerettem, és őket is szeretem érzelmileg, imádom velük a szexet is. Azonban mindig ki szerettem volna próbálni azonos neművel is, hajtott a kíváncsiság, végül tavaly ki is próbáltam, és az sem volt rossz, bár azóta is elképzelhetetlennek tartom hogy fiúval járjak vagy randizzak, plusz nem hinném hogy újra csinálnám ezt. De ezek után úgy gondolom én egyértelműen bi vagyok.
2018. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!