Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a biszexualitás hülyeség?

Figyelt kérdés
Azért gondolom ezt mert régen csak fiúkkal jártam, éreztem hogy nem az igazi, ha nem lennének társadalmi elvárások nem is lettem volna velük. A szexet is jobban élvezem a saját nememmel, úgy érzelmileg, meg testileg nem vonzanak. A szexben kevés dolgot megtanultam élvezni velük, de ennyi. De akkor is alapvetően leszbikusnak tartom magam, mert férfi mellett hiányoznak a nők, a kinsey-skálán egy jó 4-5-re tenném magam, de inkább homoszex irányba húzok.
2018. szept. 29. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Énis inkább férfiak felé kacsingatok. :D 20/F/bi
2018. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván senki sem vonzódik egyformán mindkét nemhez. Nekem a lányok a favoritok, és nem a társadalmi nyomás miatt.

25/F

2018. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Én ezt nem is értem. Ha nem érzed magad inkább homoszexuálisnak miért szexelsz férfiakkal? Nem kötekedésből kérdezem, csak érdekel.
2018. szept. 29. 18:13
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Mi a kérdés? Te inkább leszbikusnak tartod magad. Oké. Ettől még a biszexualitás nem hülyeség, csak te nem tartozol közéjük.
2018. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

3


Nem szexelek velük. De azért nem is hazudok magamnak: valamiféleképpen vonzódom a férfitesthez is.

2018. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

3

Én kúrok is férfiakkal, úgyhogy valaszolok.


Én személy szerint azért mert a szexben aktív, behatoló szeretek lenni. Szeretem a farkam egy másik ember szűk meleg lyukában tudni, legyen szó punciról vagy seggről. Ha lovagol rajtam valaki, akkor ugyanúgy szívesen elnézem a formás melleit a nőnek, mint a hasamhoz verődő farkát a férfinak. Szeretem a spermám is más emberek forró, szűk lyukaiba lövellni nemtől függetlenül.


A nőkhöz vonzódom jobban. Az utcán a nőket nézem meg szinte kizárólagosan és csajokba voltam mindig szerelmes. De néha jó beakasztani egy srácnak is. Arra is feláll. Nem tudom ezután van-e valami amit nem értesz.

2018. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5. De én azokra voltam kíváncsi akik mindkét nemmel voltak már. Mert lehet, hogy fantáziaszinten vonzónak tartasz valamit, de a valóságban rosszul lennél tőle.
2018. szept. 29. 18:45
 8/17 A kérdező kommentje:
6. Így első olvasásra aki így fogalmaz az valóban nem homoszexuálisnak tűnik, inkább pszichés betegnek. Úgyhogy mindent értek évekig ezt tanultam.
2018. szept. 29. 18:52
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

8


Hol, a faiskolában? :)

2018. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Definíció : A biszexuális kifejezés azokat jelöli, akik mind a saját nemük, mind az ellenkező nem képviselői iránt érezhetnek szexuális vonzalmat, vagy szerelmet, romantikus vágyakat.

Még mindig (legtöbb esetben) nem te döntöd el melyik nemhez vonzódsz. Ha a fentieket közül valaki kívánja , szereti a saját nemét (vitatkozhatunk hogy a "csak kíváncsi vagyok" ide tartozik e) az biszexuális. Viszont attól , hogy így érez , miért ne szerethetné a másik nemet is?

Ez tényleg egy olyan kérdés amibe ha nem vagy benne (nem vagy biszexuális) nehezen lehet belelátni. De attól hogy nem érted , nem biztos hogy hülyeség vagy nem létezik.

#sajátvélemény

2018. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!