Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok, vagy leszbikus?

Figyelt kérdés

Azt hiszem kezdek elérkezni egy következő ponthoz az életemben. Kicsit kevesebb, mint három évvel ezelőtt nem tudtam eldönteni, hogy hetero vagyok-e vagy biszex.Most pedig kezdem azt hinni, hogy leszbikus vagyok...

Egy hímneműbe se voltam még szerelmes. Volt már egy kapcsolatom egy fiúval (16 évesen), éreztem is bizsergést, de nem tartott sokáig, mert nem voltam belé szerelmes. Szexelni sem szexeltünk, csak smárolás történt meg izgatás azalatt a három hónap alatt (de csak ő adott nekem). Utána megismertem egy lányt, akibe végül szerelmes lettem, és iszonyat fel tudott izgatni, de vele is csak smárolás történt, amit viszont nagyon élveztem. Közben néha-néha kavartam fiú exemmel, és ismerkedtem fiúkkal. Majd megismertem még egy lányt, vele már le is feküdtem. Isteni vele a szex a mai napig meg a csók is. Őalatta egy ideig fiú exemmel is kavartam ismételten, meg volt, hogy ismerkedtem más fiúkkal, lányokkal. De a fiúkkal való ismerkedést soha nem gondoltam komolyan, mivel egyikőjük sem tetszett, és egyikőjük sem volt megfelelő számomra. Kicsit később összejöttem ezzel a lánnyal, majd másfél hónap múlva szétmentünk, kavartam egy másik lánnyal,aki végül belém eset, de nem tudtam viszonozni az érzéseit. Megismertem egy fiút, aki tetszett, le is beszéltünk egy randit, komolyabb dolgokat akartam tőle, de aztán miatta nem jött össze a randi. Végül szerelmes lettem ex barátnőmbe.Utána ismerkedtem még egy csajjal, de nem akartam szegényt becsapni (nem akartam még lezárni ex barátnőmet) És annyira nem is jött be a személyisége, ezért elküldtem. Fiúkkal az utolsó testi kontaktusom nyáron volt (csók).De az egyik elég erőszakosan csókolt, a másik már lágyabban, hozzá jobban is vonzódtam, de benne is éreztem azt a fajta szenvedélyt, ami nem jött be, de egyébként szeretem a szenvedélyes szexet-csókot, de ő is inkább már erőszakosnak hatott. A jelenlegi állás az,hogy szerelmes vagyok ex barátnőmbe, de ő most nem akar velem lenni, ezért folyamatos csalódások érnek, ezért el is engedném meg nem is. Fiúkkal megint ismerkedem, le is beszéltem az egyikkel egy randit, de amikor már a csókkal jött, úgy, hogy még nem is találkoztunk, kicsit visszahőköltem, és úgy érzem nem igazán kívánom én azt a csókot. Lefeküdni meg végképp nem tudnék vele. Mára már el is ment a kedvem a talitól. De én ezt nem értem. Ex barátnőmmel már az első találkozásunk alkalmával le akartam feküdni-le is feküdtünk. Egy fiúnál meg k.rvának és tisztátalannak érezném magam, ha megtörténne az aktus. Pedig nem vagyok vallásos. És nyáron vágytam is egy darabig arra, hogy egy férfi jól meg dugjon a hús-vér farkával, mert tetszett az a férfias erő ami sugárzott belőle (ex barátnőm pedig- akivel még kavarok- nem bánt velem elég keményen akkor), csak aztán végül túl közönségesen tálaltam, hogy megdugna, és nem egy egyéjszakás kaland alkalmával akartam lefeküdni először egy férfival. De pl.ex barátnőmnél meg szeretem a vulgaritást, vagy ha már kezd elegem lenni belőle, akkor is toleránsabb vagyok vele valamiért.


A leszbikus kapcsolatokat egyébként izgalmasabbnak tartom, a hetero kapcsolatoknál. A nőkről szerintem soha nem tudnék lemondani, magával ragad a gyengédségük és imádok ollózni,puncit nyalni. Imádom a mellet, a finom puha bőrt, hogy nem szúr arcszőrzet smárolás közben. A pénisze maga pedig kicsit taszít az íze végett, bár nem kóstoltam még. Viszont egy 69-ben benne lennék, de a dugás most jelenleg nem vonz.

Meg az az előítéletem a fiúkkal kapcsolatban, hogy úgyis az összes csak a lyukra megy. Illetve attól is tartok, hogy esetleg annyira jó lesz a szex egy fiúval, hogy utána már nem is fog kelleni volt barátnőm, eltávolodunk még jobban.

Úgy érzem, hogy a Kinsey-skálán már 85-100% között ingadozok a leszbikusság javára.


19/L



2018. szept. 29. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh hat ez nehéz.....

Sokkal jobban vonzodsz a lányokhoz viszont volt kapcsolatos fiúval is...

Szerintem te inkább leszbikus vagy

2018. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Leszbisex vagy. 😀
2018. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez jó kettes :D
2018. szept. 29. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem, mire végigolvasom tisztábban fogok látni, de csak fokozódott a katyvasz... Maradjunk annyiban, hogy imádod a szexet, és ez jól van így! :)
2018. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább leszbikus vagy hetero éllel.
2018. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!