Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetek biszexuális? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek biszexuális? Nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van egy pár ilyen kérdés, sokat olvastam is belőlük.

Egyértelmű, hogy vonzódom a fiúkhoz, nem vagyok már szűz sem.

Azt viszont nem tudom "eldönteni", hogy a lányokhoz vonzódom-e. Van egy lány, jó barátnőm, ha iszunk egy kicsit, akkor néha csókolozunk. Tudom, hogy furcsa ez! Ezen felül, csókoloztam már egy biszex lánnyal is. Érdekel az is, hogy milyen lehet egy együttlét lánnyal. Viszomt egy kapcsolatot nem biztos, hogy eltudnék képzelni lánnyal. Lehet, hogy ez csak afféle "kiváncsiság", vagy talán nem vagyok teljesen hetero? Van egyáltalán olyan, hogy valaki kicsit ilyen-kicsi olyan? Köszönöm a válaszokat:)



2018. aug. 14. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia, van aki csak testileg vonzódik a saját neméhez érzelmileg csak az ellenkezőhöz. Ezt is ugyanúgy biszexuálisnak hívják. Valószínüleg ilyen vagy ha érdekel milyen lánnyal, és csókolóztál is már lányokkal. (Meg nem írtad de gondolom tetszett is.)

Bár azt írtad hogy kapcsolatot nem biztos hogy el tudnál képzelni, szóval nem azt írtad hogy tuti hogy nem, így lehet hogy akár érzelmileg is tudnál vonzódni egy lányhoz, ebben az eseteben azért nehéz ezt elképzelned mert az van belédnevelve hogy fiúkkal kell lenned.

2018. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat szerintem biszex vafy

De ezzel semmi baj nincs

2018. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 14. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Ha megnyugtat, ha nem, biszex vagy!
2018. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!