Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gimnáziumban (Karcagon)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumban (Karcagon) hogyan kezdjek el ismerkedni emberekkel?

Figyelt kérdés
Jó, nyilván nem ezzel nyitnék afelê aki szimpatikus, de hogyan kezdjek el céltudatosan keresni biszex beállítottságú srácokat? Szeptembertől kerülök át ide, 18 vagyok. Kézilabdázom már vagy 7 éve.

2018. aug. 10. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha titkolod senki nem fogja tudni,de ha pl. koliban elmondod pát havernak, tuti összejön.
2018. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De honnan tudjam hogy ki az aki benne lenne?
2018. aug. 10. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rólad tudják,keresni fognak
2018. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Énszerintem nem is törvényszerű, hogy vannak minden iskolában biszexek. Amúgy, ha vannak is, lehet, hogy soha nem tudod meg róluk, mert lehet, hogy pl még ha te fölvállalod, ők majd még akkoris titkolni akarják, szóval látják, hogy te felvállalod, de azért inkább ők mégis eltitkolnák ezt mindenki elől, igy előled is , így sph
2018. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
soha nem tudnád meg
2018. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-5.válaszolo vagyok, nem törvényszerű,amit írtam; és véletlen nyomódott le az enter mikozben irtam
2018. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Most nem értem fiú vagy lány vagy? ha fiú miért nem jó a simán meleg?
2018. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!