Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha biszexnek érzem magam, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha biszexnek érzem magam, de ismerkedni nem tudok meg érzem belül, hogy ez nem helyes megoldás lehet ha egy férfival összejövök?

Figyelt kérdés
Inkább a nőkhöz vonzódnék, de nem fogok alkalmi kapcsolatozni, komoly kapcsolatot meg sohasem fogok felvállalni egy nővel, ráadásul 35 éves vagyok. Ennek már nincs értelme mert nem erre kellene összpontosítanom. Ismerkedek férfiakkal is, de nem igazán vonzódom hozzájuk. A kérdésem az, hogyha összejövök valakivel akkor megtudom szokni egy idő után? Meg nagyon szeretnék egy gyereket is.
2018. júl. 12. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Biszex vagy leszbi? Mert azt írod, hogy nem vonzódsz férfiakhoz, de hamarabb is így volt ez? Hogy csak társadalmi elvárás miatt jöttél össze férfiakkal? Élvezted a szexet? Mert ha élvezted a szexet, illetve korábban szerettél férfiakat, akkor lehet, hogy csak eleged van belőlük, és inkább a női gyengédségre vágynál. Esetleg domináns típus vagy. Nem akarok hülyeséget mondani, hisz nem ismerlek :) Az a baj, hogy, ha vállalsz gyereket egy férfival, lehet, hogy nem fogsz tudni kiteljesedni. Szétmentek, mert rájössz, hogy nem akarod tovább ezt fenntartani. Akkor viszont ott a gyerek, aki lehet, hogy nem a 'meleg' anyukával szeretne maradni.

Javaslom, hogy menj el pszichológushoz. Ő tud segíteni abban, hogy ez csak kilengés, vagy valóban hidegen hagynak a férfiak. Egyébként, vannak alternatív 'megoldások'. Nagyon szép dolog az örökbefogadás :) És a gyerek úgy nőne fel, hogy tudja, hogy két anyu van. (Persze időben fel kell világosítani, hogy nem ez a normális felállás. Nem megsérteni akarom a meleg szülőket, sőt, tisztelem őket, hogy tudják más gyerekét nevelni, de azért el kell neki mondani, hogy mi az alapfelállás. Utána majd eldönti. :))

Remélem segítettem, és nem sértettelek meg.

2018. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sok férfi volt az életemben. Ha ismerkedni akarnak velem sem érzek, semmilyen izgalmat. Csak azt, hogy minden mondatuk untat. Lehet hogy volt kb. két férfi aki iránt voltak érzéseim. De az első szexuális élményem előtt is azt éreztem hogy leszbikus vagyok, és kérdeztem az egyik rokonomat hogy milyen ha szerelmes egy nő egy férfiba. Mert nem voltam biztos benne hogy az vagyok. Szóval kb 2-3 férfi volt akivel valami erősebb érzések alakultak ki és a szexben bizonyos dolgok jók voltak, de ez elég kevés az életkoromhoz képest. De ha pl. nővel ismerkedtem érzem azt az izgalmat, hogy várom a levelét, pasiknál már ilyet abszolút nem érzek. Sőt egy meztelen pasi abszolút nem vonz, míg egy nő igen. Ezért gondolom hogy inkább biszex vagyok. Csak saját gyereket szeretnék, örökbe nem fogadnék soha.
2018. júl. 12. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Szerintem inkább vagy leszbi mint biszex.

2. Örökbefogadás... Sok kisgyerek nő fel árvaházban, család nélkül, akit van hogy nem szeretnek amíg felnő. Csak azért elutasítani valakit mert nem saját nem egy érett gondolkodás. Nem a biológiai kötődéstől lesz egy gyerek a tied!


A Földön a mágneses pólusok É-D irányban találhatóak de ezek évenként inognak és x százezer évenként át is rendeződnek. Pólusváltás van. Ez nem következik be azonnal. Ez egy rendezetlen állapot amiben nem lehet tudni hogy most épp mi is a helyzet. A te helyzeted is egy rendezetlen és ismeretlen helyzet. Ezt viszont neked kell tisztáznod, és az sem biztos hogy a rendezés után visszarendeződsz egy egyértelmű stabil állapotba.

2018. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!