Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek aki 35 évesen jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki 35 évesen jön rá arra, hogy igazából a nők jobban érdeklik mint a férfiak annak érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Persze ezt mindig is érezte de nem vállalta, hogy a nőkhöz is vonzódik. Érdemes ennyi idősen nőkkel ismerkedni vagy felesleges? Főleg ha az adott személy egy kisvárosban él. Vagy jobb egy kevésbé érzelmes kapcsolatban lenni egy férfival, de hetero életet élni, gyereket vállalni?
2018. júl. 28. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt te érzed, de szerintem te meleg vagy.

A kérdésedből az jött le, hogy nővel még nem voltál, akkor hogy képzeled?

2018. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem biszex vagyok. Ezt érzi az ember, nem kell hozzá szex vagy nem értem mire gondolsz?
2018. júl. 28. 14:24
 3/6 anonim válasza:
91%
Miért ne lenne érdemes? 35 évesen még nem vagy annyira idős, hogy ne lenne érdemes ismerkedni, ez nem függ szexuális beállítottságtól. 50-60 éves emberek is még szexelnek az élvezet kedvéért ha úgy adódik. Én is 36 éves vagyok és el fogok járni csajozni az éjszakába.
2018. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Nő vagy?

Sok fiatal làny keresi idősebb nők társaságát, köztük én is. Szerintem vonzóbbak a harmincas, negyvenes nők. Nem azért mert ilyen idősek hanem mert érettebbek, dominànsabbak.

2018. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonloképpen érzek.
2018. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35 évesen még semmiről nem késtél le. Ha úgy érzed, hogy a nők jobban érdekelnek, mint a férfiak, akkor nyugodtan kezdj ismerkedni. Még előtted az élet.
2018. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!