Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, akinél egy film ébresztett fel leszbikus, biszexuális vágyakat?

Figyelt kérdés
Léteznek olyan filmek, ami alatt egy arra hajlamosban vágy gerjedhet?

2018. aug. 27. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan csak akkor jöttem rá,hogy biszexuális vagyok,mikor beleszerettem a barátnőmbe,de már gyerekként csorgott a nyálam Kate Winsletre a Titanicból:'D

18/l

2018. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több nő filmekből és sorozatokból akik tetszetek már gyerekkoromban is
2022. jún. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, bár lehet, mivel akkoriban nem voltak ilyen filmek, talán azért nem az volt rám hatással. A szépet mindig is megnéztem, aztán mikor lett az első érintés, simogatás, ölelkezés és jóval később mással a csók is akkor már tudtam.

N, bi

2022. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!