Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hazudtam neki az irányultságom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam neki az irányultságomról, jogos a sértődés?

Figyelt kérdés

Aki biszex az tudja, hogy nem leányálom a dolog. Magamat védtem, mert tök mindegy hogy meleg vagy heteroszexuális a másik, mindenhonnan szrt kapsz.

Nem mondtam meg neki, hogy biszexuális vagyok és most elvonult, nem akar beszélni velem. Annyira elegem van a magyarázkodásból és a bizalmatlanságból, állandóan ez történik, pedig senkinek sem akarok rosszat. Miért én vagyok a szrkeverő?


2018. szept. 23. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan beszélgetesetek, amiben szoba jött ilyesmi?

Mert alapból a bocs, de biszex vagyok elég furán hangzana

2018. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Emberi/meleg jogokról beszélgettünk.
2018. szept. 23. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ja elég jogos
2018. szept. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Mármint ki sértődött meg? Barátnő?

Ha nem , mi köze hozzá , és miért érdekel a véleménye?

Ha igen , és szeret , fogadjon el úgy ahogy vagy , lehet hogy el kellett volna mondani mert sose jó ha vitában derül ki valami. De attól még olyan vagy amilyen vagy , el kell fogadni ha nem tetszik könnyebb elengedni. Ennyi.

2018. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Amíg sok a náci titkolni kell
2018. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
#5 + a sok homofób
2018. szept. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!