Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként egy aszexuálissal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként egy aszexuálissal?

Figyelt kérdés
Szeretem őt és még csak a kapcsolat elején vagyunk, nem akarom elijeszteni.

2018. szept. 23. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha aszexuális, akkor nem akar semmiféle szexuális kapcsolatot, nem vonzza, nem érez késztetést.
2018. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy vonzalmat nem érez, de libidója az van. :)
2018. szept. 23. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat mivel aszexualis nem erdekli, nem erez késztetést. S ha meg bele is menne, akkor sem elvezne a szexet.
2018. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha a libidóval nincsenek gondok, mindenki képes élvezni a szexet.
2018. szept. 23. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha aszexuális az azt jelenti hogy nincs nemi vágya (libidója).
2018. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A válaszoló azt probálja elmondani, az asszexuális nem az érzelmi hanem a szexuális együtléttel nincs összhangban.

Szeretik az ölelést, szeretet, tudnak szeretni, vágynak társaságra kapcsolatra, csak a szex az ami nem vonza őket, nem kell nekik a szex.


De ha a szerszám működik akkor nem tudom a szex is műkődne. Ezt beszéld meg vele.

Van egy mondás:

"Szex van szerelem nélkül,

De szerelem nincs szex nélkül"


Szoval ha esetleg kiderül hogy a libidó működése ellenére sem feküdne le veled, ne csodálkozz el rajta, hisz ez az asszexuális lényege, hogy nem kell nekik a szex, de sok sikert azért és sok boldogságot :)

2018. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2018. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha aszexuális az azt jelenti hogy nincs nemi vágya (libidója)."


Nem vagy tisztában a szó jelentésével. Az aszexuálisoknak nem nemi vágya nincs, hanem szexuális vonzalmat nem éreznek mások iránt. Képzeld el, hogy mondjuk van körülötted egy csomó ember, akivel szexelhetnél, de egyik se jön be neked. Ettől még van libidód, nem? Csak épp nem akarsz egyikükkel se lefeküdni, mert nem vonzóak a számodra. Az aszexuálisok minden emberhez így viszonyulnak, egyszerűen nem találnak senkit szexuálisan vonzónak. Ennek semmi köze a libidóhoz.

2018. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!