Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti nem érzitek azt biszexként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek azt biszexként hogy sok mindent elmulasztottatok?

Figyelt kérdés
Annyira megbántam hogy így éltem, hogy nem ismerkedtem nőkkel, csak férfiakkal. Debrecenbe jártam egyetemre talán lett volna lehetőségem barátnőt találni. Most már évek óta egy kb. mindentől elzárt faluban élek, semmi lehetőségem nincs arra, hogy nőkkel ismerkedjek. Most persze az érzéseim annyira a nők felé orientálódtak, hogy egy férfi sem fog meg.
2018. jún. 21. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ez benned dől el. Ha nem vagy halálos beteg és nincsenek megszámlálva a napjaid, akkor azt kezdesz az életeddel amit akarsz. Attól, hogy most egy adott szituációban van még nem kell benne maradnod örökre.


Másrészt létezik olyan férfi (nem is kevés) akinél nemhogy nem hátrány, hanem kifejezetten előny ha biszex a barátnője. Konkrétan engem sem zavart mikor ilyen barátnőm volt, sőt, kifejezetten örültem neki, nagyon jókat beszélgettünk, sokat nevettünk és rengeteg vicces szituációba keveredtünk, imádtam őt és imádtam, hogy ilyen. Ha netán még a hármas is belefér neked akkor pedig sorba fognak állni a férfiak nálad akik aztán még majd küldenek is, hogy csajozzál.


De nem is ez a lényeg...


Semmiről sem vagy lekésve.

2018. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A biszexualitásnak épp az a lényege, hogy sok mindenbe belekóstolsz... :)
2018. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Semmiről nem késtél le. Egy faluban könnyebb csajozni egy srácnak, mint pasizni. Az már más kérdés, hogy ahol élsz, nincs olyan csaj, aki a kedvedre való lenne. Gondolom, eljársz a közeli városba, ahol azért nagyobb a választék nőkből, mint egy pár száz lelkes faluban.

Ha ez nem megoldás, még mindig ott van az internet adta lehetőség. A megszámlálhatatlan társkereső oldalon biztos, hogy találsz magadnak való nőt, csak kitartás kell hozzá.

2018. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 ennyire idiota vagy hogy nem tunik fel hogy a kerdezo no vagy mivan?
2018. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!