Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért "baj" ha biszexként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "baj" ha biszexként egy lánnyal szeretnék szexelni először?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam ki egy kérdést, amiben leírtam hogy szűz bi lány vagyok és megismertem egy lányt aki nagyon tetszik, nagyon vonz szexuálisan és ha esetleg arra kerül a sor, akkor ő lenne az első aki bevezetne a szexuális élet rejtelmeibe. Ezután privátokat kaptam fiúktól, hogy de miért pont egy lánnyal akarok szexelni először...

Szerintem az hogy biszex vagyok és a fiúkhoz IS vonzódom az még nem jelenti azt, hogy feltétlen egy fiúval kell elveszítenem. De mikor rámírtak privátban ez miatt a fiúk akkor úgy éreztem, hogy szinte sértőnek érezték ezt. De miért?


2017. júl. 22. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert hülyék a fiúk :D am szerintem nem is baj h elöször lánnyal csinálod, majd ha fiúval is leszel akkor jobban el fogod tudni engedni magad :)
2017. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ezzel baj, ahogy alakul, úgy csináld. Én is azt gondolom, hogy lányként egy másik lány előtt kevésbé szégyellős az ember, ha így kezded, és később térsz rá a fiúkra, jobban meglesz a fokozatosság.

Az itteni gyökér pasikkal nem kell foglalkozni, jellemzően fel sem fogják, mit jelent szeretni mindkét nemet, vagy épp csak a nőket. Azt hiszik, az ő szent farkuk a valami, a nagybetűs Élmény, minden más (pl. a leszbikus szex) csak sokadrangú kiegészítés lehet.

2017. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy azok szerint baj, akik privátban irogatnak?

Kérlek szépen azért baj nekik, mert nem velük fekszel le elsőre.

Egyébként a te dolgod, hogy milyen nemű az első partnered. Hülyeség lenne valakit, aki tetszik, szexuálisan vonz, elvből elutasítani, csak mert valakik szerint nem azonos neművel kéne elsőre.

2017. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is terveztem, hogy szót fogadok nekik, csak nem értettem miért baj nekik ez, hiszen egy tök idegen lány vagyok, akit nem is ismernek, akkor miért fáj ez nekik? -.-"
2017. júl. 22. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem számít, hogy idegen vagy-e. Lyuk-lyuk. Körülbelül eddig terjed az agykapacitásuk.

Nem véletlen, hogy szintén biszexuális lányként sokszor fontolóra vettem már, hogy inkább leszűkítem a kört a saját nememre. Fájdalmasan kevesen vannak a normális pasik.

2017. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert pasik xdddd
2017. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert szűk látókörűek, és olyanok, mint egy belvárosi lépcsőház. Sötétek és korlátoltak.

Ha Te csajjal szeretnéd elveszteni a szüzességedet, ne tartsd vissza magad. Később, ha még mindig érdekelnek a pasik is, ráérsz még szexelni velük is.

2017. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!