Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként van értelme coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként van értelme coming outolni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem ha érzelmileg is vonzódsz a saját nemedhez akkor igen. Tehát ha van esély arra hogy egyszer nem hetero párkapcsolatod legyen, de azt is inkább ha már van valakid.

Ha csak szexuálisan érdekel az azonos nem, akkor nem fontos. Persze ez attól is függ hogy mennyire elfogadó, hogy áll a témához az az illető akinek el szeretnéd mondani.

Én biszex lány vagyok, a barátaim mind tudják mert semmit nem titkolok előlük, és nem akarom megjátszani magam. A családomnak max akkor mondom el ha lesz valami komoly egy lánnyal.

2017. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Magyarországon?

Nem.

2017. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy... Ha szeretnéd csináld. Ha nem, akkor ne. Mondjuk szerintem akkor érdekes, hogy ha épp magaddal azonos neművel vagy. Ha nem, akkor épp nem érdekes.
2017. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátaimnak és tesómnak elmondtam, mert akartam, hogy tudják rólam, a szüleimnek és rokonoknak nem. Amúgy persze, van értelme, néha jó kibeszélni az ilyen dolgokat.


24/L

2017. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben alig van olyan személy, akinek elmondtam volna, hogy biszex vagyok. Ennek oka, hogy sokan elutasítják a másság minden formáját, másrészt meg ez az én életem, és amíg nem zavarok vele másokat, senkinek semmi köze hozzá.
2017. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, hogy mit értesz "coming out" alatt és, hogy milyen biszex vagy.


Ha néha felizgat a férfi nemiszerv, de érzelmi kapcsolatot nem létesítenél velük, akkor az egész felfogható egy furcsa fétisként, amiről nem szívesen beszélsz másoknak, max ha olyan társaságban vagy és feljön a téma...


Ha rendes kapcsolat építésre is készen lennél egy férfival stb... akkor már lehetséges, de akkor sem mindegy, hogy hogyan csinálod.


Ha a coming out azt jelenti, hogy mindenkinek elmondod akit ismersz és sokszor felhozod akkor nem, de ha csak a legközelebbi barátaidnak mondod el 1x és max a szüleidnek és csak akkor beszélsz a dologról amikor feljön témában akkor oké.


Pl.: Ha hozzám oda jönne az egyik ismerősöm, hogy "Biszex vagyok"... kb ilyen lenne a reakcióm. "Hát ... jó neked, de ezzel az információval mit kezdjek? :) "


Egyszerűen nem tartozik senkire sem, hogy kivel hogyan mit szeretsz csinálni a hálószobában, de ha valaki rákérdez akkor ne tagadd.


(Férfi biszexualitásról írtam, de nőkkel is ugyan ez a helyzet, csak cseréljétek ki a "férfi" szót "nő"re :D )

2017. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Én miután comming outoltam melegként a közeli barátaimnak, két barátom is elmondta nekem, hogy biszex. Persze valószínűleg egyik sem fogja megélni, amivel nincs is semmi baj, mindenki a saját életéről dönt, meg most amúgy is van baràtnője mindkettőnek.

Szerintem közeli barátoknak jó elmondani az ilyet, még ha nem is éled meg. Ha jóbarátaid, akkor egyfelől értékelik az őszinteséget, másfelől pedig senkit sem érdekel, nem hiszem, hogy ezért máshogy tekintenének rád. Ez amúgy sem akkora stigma, mint a melegség.

2017. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tök mindegy, h Magyarország vagy bárhol - az a kérdés, milyen közegben mozogsz és hogyan! Én pl. elmondtam a nővéremnek, aki az anyámnak, s valahogy mindenki megtudta, de eddig hála Égnek, semmi attrocitásom nem volt. Igaz, előtte apám azt mondta, hogy ha bármelyik gyerekéről kiderülne, nem bánná a börtönt se, de megőlné! Aztán egy kedves fiúbarátommal dolgozott együtt, akit ismert, s mikor megtudta, még vasárnapi ebédre is meghívta...! Hát semmit nem szabad előre eldönteni, és főleg általánosítani!
2017. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én is az vagyok, de még itthon nem mondtam el, csak pár barátomnak. (aztán amúgy az egyik barátnőm mondta, hogy ja amúgy ő is:D) de nem azért, mert nem fogadnának el, vagy ilyenek, csak szerintem ráér akkor, ha azonos neművel lesz komolyabb kapcsolatom:D
2017. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!