Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként letudom úgy élni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként letudom úgy élni az életemet hogy elnyomom az azonos neműek iránti vágyamat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évben érzem, hogy a férfiakhoz nem vonzódom, erőltetem azt hogy kapcsolatom legyen velük de nem érzek irántuk semmit. Ellenben a nőket mindig megnézem, jobban vonzódom hozzájuk. De ebben az országban az ilyen kapcsolatnak nincs jövője, a sok homofób miatt. Meg szeretnék egy gyereket ehhez is kellene egy férfi, és a gyerekkel szemben sem tehetném meg azt, hogy női párom legyen a homofóbok miatt. Tehát a kérdésem az, hogy letudom küzdeni fantáziálással ezt a vágyamat és tudnék házasságban élni? Másrészt társkeresőn próbáltam ismerkedni de nem könnyű mert csak alkalmiak vannak. Azt meg úgy nem szeretem. Meg mielőtt valaki írná hármasra meg ilyenekre sem vágyom. Volt valaki ilyen helyzetben?
2018. júl. 8. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehezen eled ugy le! <3
2018. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz leküzdeni, de hallottam már olyat, hogy közel a negyvenhez, válás után, egy gyermekkel az oldalán, az édesanya elnyomta a hasonló neműek iránti vágyát, a társadalom illetve a közvetlen családja és gyermeke miatt.


Ha ez számodra kellemetlen, akkor ne vállald mások előtt nyíltan a nők iránti érdeklődésedet, de attól még élhetsz tartós kapcsolatban vagy folytathatsz rendszeres szexuális viszonyt nővel is, mert attól semmi nem lesz jobb NEKED, ha teljesen elnyomod a vágyad !

Tehát, ezt neked kell tudnod elsősorban, viszont elnyomni valamit, nem a legjobb dolog !

2018. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!