Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő biszexnek miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő biszexnek miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Van pár kritériumom, ami szerint keresek: pl. legyen vékony, minél kevésbé szőrös, és fiatalabb nálam (25 vagyok), de azt látom, hogy nagyon nehéz ennek megfelelően bárkit találni, akár planetromeon, akár tinderen.
2018. szept. 21. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Mostanában a nőkre gondolok jobban mert sok csalódás ért. nem tudom hogy milyen lenne nővel. egyszer volt egy barátnőm akit szerettem és ha kezdett volna valamit szerintem nem utasították volna vissza. nagyon jóban voltunk.
2018. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont fordítva. Elegem van a nőkből.
2018. szept. 21. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Sose voltál még fiúval, de egyből párt keresel? :D
2018. szept. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért van eleged a nőkből? a férfiak se jobbak :) higy nekem . most ebben a világban nagyon nehéz kifogni normális part aki magadért szeret és törődik is veled
2018. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -remete- ***** válasza:
Nős bi vagyok. Nehéz találni soseérsz ér rá.
2018. szept. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 sajnos igazad van Én is így vagyok sajnos nehéz össze egyeztetni
2018. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!