Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem találok párt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, de nem találok korombeli srácot. Ennyire nincsenek biszex srácok, vagy csak én nem találok? Mit tegyek, hogy könnyebben találjak?

2018. jún. 30. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem árt kicsit komolyabban ismerkedni akkor, mert tele vannak a közösségi oldalak biszex srácokkal.

Próbálj több helyen is ismerkedni.

2018. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig csak egy valamirevaló oldalt találtam, a többi nem egésze meggyőző, vagy nem ismert.
2018. jún. 30. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy van barátod? Olyanra gondolok, aki tényleg csak barát, és mindent meg tudsz beszélni vele, valamint vannak közös programjaitok is.
2018. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az Lampi? XD
2018. júl. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!