Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek igaz lehet az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz lehet az, hogy a legtöbb nő biszexuális? 24/N

Figyelt kérdés
Én egy ideig nem tudtam magamról, hogy biszex vagyok. A munkahelyen viszont megismerkedtem egy nálam idősebb nővel (39). Nagyon kedves velem, mindenben segít, hogy beilleszkedjek és talán emiatt is elkezdtem hozzá vonzódni, mert túl kedves és nekem kb ennyi elég is volt, hogy vonzódjak hozzá. Érzem rajta, hogy ő sem közömbös irántam viszont családja van. A világért sem akarok bekavarni az életükbe, de annyira jó lenne vele együtt lenni, mellette ébredni minden reggel. :(
2018. szept. 10. 09:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem igaz
2018. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Amelyik nő kipróbálja, annak a 80%-a rájön, hogy valamilyen mértékben biszex.
2018. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Ha attól biszexnek számít, hogy nővel szexel vagy valamilyen szinten vonzódik hozzájuk akkor igen.

A feleségem rengeteg nővel volt már, lehet hogy több pin..t nyalt mint én, de szerelmes igazán csak férfiakban tud lenni, ő nem tartja magát biszexnek, én sem. Nőknél ez másképp van, mint a férfiaknál.

2018. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem hinném, hogy a legtöbb nő biszex lenne. Szerintem hasonló arányban fordul elő a nők és a férfiak között, csak a férfiak nagyobb társadalmi nyomás alatt állnak, ezért náluk jelentősebb a látencia mértéke.


Azzal sem értek egyet, hogy a kérdező pusztán a törődés miatt kezdett el érzelmeket táplálni a kolléganője iránt, mert hasonló szituban voltam én is több, mint egy éve. Nehéz ilyenkor a helyére rakni, mit is érzünk, nekem is csak utólag tisztult ki a kép, egy ideig azt gondoltam, csak valamiféle rajongás, szeretet lehet, amit kiváltott a másik kedvessége. De ha szexuálisan is felizgat, akkor elég valószínű, hogy nem csak erről van szó. És hiába a törődés, ha olyantól kapom, aki nem vált ki belőlem mélyebb érzéseket. A kulcs a szeretett személy törődése, hiszen az ő személyisége, külleme az, ami vonz.

2018. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is így voltam vele, hogy ahh én nővel soha sem aztán mostanában szinte csak nőkhöz vonzodom:D 19N/Bi
2018. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

Never say never!


Neveltetésemből kifolyólag elképzelhetetlennek tartottam hogy egy másik nő testéhez hozzáérjek.

Mindent elutasítottam, ami a polgári normák szerint "nem normális".

Aztán egyetemista koromban egy átbulizott éjszaka hajnalán egy elképesztő orgazmusra ébredtem - amit az egyik szobatársam okozott.

Irtózatos undort éreztem magammal szemben, és gyűlöltem a szobatársamat.

Kb. egy hét, és hatalmas belső vívódások után mégis én kéredzkedtem az ágyába bocsánatot kérni...

Szeretem a férjemet és szeretem a gyerekeimet - de biszex vagyok, és néha szükségem van arra, hogy egy nővel is ágyba bújjak. A férjemnek még az esküvő előtt elmondtam, és semmi kifogása nem volt, és ma sincs ellene. Nem leszek "szerelmes" egy nőbe sem, de nem biztos hogy teljes életet tudnék élni a női érintések nélkül - és nem is akarnék!

(nem kérek priviket!)

2018. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%
Igaz.
2018. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%

Csak az állítja hogy nem igaz, aki ki sem próbálta!

Aki kipróbálta, az bizony egészen új dolgokkal szembesül - ráadásul csak fel kell dolgozni, mert különben meg nagyon kellemes.

Persze aki soha sem próbálta, az nyilván azt mondja hogy nem igaz, és ez annyiban érthető, hogy senkit sem neveltek biszexnek - arra vagy maga jön rá, vagy abban a hitben hal meg, hogy ő képtelen lenne rá.

Pedig nem tudja hogy miből marad ki...

2018. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
18. Ekkora hülyeséget sem hallottam még. Elmondanád hogy próbáljam ki ha egyszer undorodom még a gondolattól is?
2018. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

Ezt az undort beléd (belém is!) nevelték!

Én senkit nem beszélek rá - mert senki szexuális élete nem érdekel - csak leírtam a saját történésemet.

Nyilván az én esetemet nem lehet (és nem is kell) másra vonatkoztatni, mert mindenki szabadon rendelkezik a testével; én a kérdésre válaszolva állítom, hogy a nők számottevő része biszex - csak sokan nem tudnak, nem akarnak szembesülni ezzel.

2018. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!