Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek igaz lehet az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz lehet az, hogy a legtöbb nő biszexuális? 24/N

Figyelt kérdés
Én egy ideig nem tudtam magamról, hogy biszex vagyok. A munkahelyen viszont megismerkedtem egy nálam idősebb nővel (39). Nagyon kedves velem, mindenben segít, hogy beilleszkedjek és talán emiatt is elkezdtem hozzá vonzódni, mert túl kedves és nekem kb ennyi elég is volt, hogy vonzódjak hozzá. Érzem rajta, hogy ő sem közömbös irántam viszont családja van. A világért sem akarok bekavarni az életükbe, de annyira jó lenne vele együtt lenni, mellette ébredni minden reggel. :(
2018. szept. 10. 09:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz...honnan veszed? Mostanában divat lett nőknél ez. Kipróbálni milyen lehet nőként egy másik nővel. De ha annyi elég neked, hogy valaki rendes, kedves akkor elég sokan ébredhetnének melletted.
2018. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

Ajjajj. ANyukám, te beleszerettél abba a csajba. Biztos vagy benne, hogy akar tőled valamit szexuálisan? Ha igen, biztos vagy benne, hogy szexnél többet is akar?


Válaszolva a kérdésedre: Nem, szerintem nem igaz, hogy a legtöbb nő biszexuális. Bár én ezt pasiként mondom.

2018. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Anyakomplexus?
2018. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja, elsosoerban a szexualis vonzodasnak nem kedvesseg alapon kene mukodnie. A kerdesre valaszolva: szerintem az emberek nagyresze az, nem csak a noknek, de amit te erzel az szerintem inkabb valami olyasmi lehet, h nem kaptal eleg torodest aztan most az elso emberhez vonzodni kezdtel aki megadja ezt neked.
2018. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Nem igaz !!

Elsem tudnám kepzelni ,hogy egy nő megerintsen.

2018. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

Eddig nyolc barátnőmmel próbáltuk ki a 3-ast (plusz lánnyal).

Közülük egyetlen egy volt, akinek nem jött be a leszbi, a többiek hatalmas élvezetek közepette tudták meg magukról hogy biszexek.

Az ember különben alapból biszex és poligám! Ez van.

2018. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem barátnőm aztmomdta szívesen kipróbálná milyen ha egy lány nyalja ki, de ő nem nyalna puncit soha, szóval nem. 18F
2018. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Ez egyáltalán nem igaz, én 22 éves nő vagyok soha az életbe nem gondoltam rá hogy jó lenne kipróbálni nővel és kifejezetten taszít és undorodom attól hogy egy nő úgy hozzám érjen.
2018. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem! Én sem tudnám elképzelni
2018. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Freud arról ír a pszichoanalízisben, hogy mindenki (férfi, nő) élete egy részében biszexuális lesz, illetve, hogy bizonytalan homo vagy heteroszexualitásában. Aztán a fene tudja, én férfi léttemre nem tudnék elképzelni sehogy vonzónak egy férfit.
2018. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!