Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti hűségesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti hűségesek szoktatok lenni a pasijaitokhoz? Lánnyal sem kacsintotok félre olyankor?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A kapcsolat az kapcsolat. Ha férfival vagyok, ha nővel.
2018. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez gerinc függő.
2018. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Lánnyal nem
2018. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sráccal igen?
2018. szept. 9. 09:54
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen. 18L
2018. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha én (férfi) egy biszex lánnyal kezdenék, a legjobban annak örülnék, ha mindhárman együtt lehetnénk szinte bármikor. De nem zavarna, ha ők míg én (a rabszolga) dolgozom, ők egy kis nyalakodással agyonütik az időt! Az egyetlen szépséghiba, hogyha egy érett nő kielégül, akkor 2-3 napig nem biztos hogy kívánja a szexet!
2018. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Minden pasimhoz hű vagyok! És ha közben csajaim is vannak természetesen hozzájuk is!
2018. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a biszexualitás nem úgy nyilvánul meg, hogy egy leszbikus és egy hetero alkat váltakozik és kizárják egymást, azaz sosincsenek jelen egy időben.

Mindkét nem vonzó számomra, folyamatosan. Nálam egy férfival való viszony nem cserélhető fel egy nővel való viszonnyal, mert nekem teljesen más a kettő, nem pótolhatják egymást és így nem is zárják ki egymást. Amikor férfival vagyok párkapcsolatban, a más férfiak iránti vágyam megszűnik és a mellettem lévő férfira összpontosul: hűséges vagyok hozzá, azaz más férfi eszembe sem jut. De ezzel miért szűnne meg a nők utáni vágyam? Nem szűnik meg és egyáltalán nem érzem hűtlenségnek vagy megcsalásnak, hiszen miben csalnám meg? Amit egy nővel átélhetek, azt egy pasassal úgyse tudnám! Szóval a pasimhoz igen, hűséges vagyok, vagyis nem vetek szemet másik pasasra. Más nőre meg szívesen vetek szemet hetero párkapcsolatban is és egészítem ki mindkét nem felé való vonzalmamat így.

2018. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ha biszex pasid lenne, akkor nem zavarn
2018. szept. 9. 16:27
 10/15 A kérdező kommentje:
8,ha biszex pasid lenne, akkor nem zavarna, ha ő meg srácokkal kalandozna?
2018. szept. 9. 16:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!