Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy csajnak fiús a járása,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak fiús a járása, abból még nem derül ki hogy biszex- e?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az semmit nem jelent !

Attól még nem biszex valaki !

2018. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kár! Mert tetszik! 😔
2018. júl. 13. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fiús a járásom, és biszex vagyok.:)
2018. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemrég jöttem rá, hogy most már tuti hogy bi vagyok! Tényleg tetszik, bár kevés az esély hogy én is neki. Annyira szép meg aranyos, de közben fiús stílusú is. Nekem ez nagyon bejön. Első látásra megtetszett, és van hogy zavarba jövök, ha közelemben van. Amit próbálok is rejteni még nem is. Nem tudom h kerüljem-e a tekintetét vagy sem. De azért megnyugtat, ha látom és örülök mint kutya a farkának. Azt hiszem belé estem kicsit. Szerintetek is?
2018. júl. 13. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik beleestél.


Én bi vagyok és nem tartom nőiesnek a járásomat.


20L

2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legalább a nevét tudnám, kikeresném a Facebookon. Habár.. most jut eszembe, van egy lista kitéve, ki mikor dolgozik. Le is fényképezem!
2018. júl. 19. 20:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs megadva hogy milyen nemhez vonzódik az fb-n.
2018. júl. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!