Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petramano17 kérdése:

Szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe, de jelenleg van párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg van most barátnőm, de úgy érzem a kapcsolatunk kezd romlani, és már nem tudok sokáig együtt lenni vele.

Nem tudok szakítani vele, mert gyengének érzem hozzá magam.

Egy másik lány van a képbe, aki bejön nekem, de keveset beszélünk. Én többet szeretnék mint barátság, de nem tudom mihez kezdjek.



2018. jún. 23. 12:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném, hogy én és a jelenlegi barátnőm 16 éves lányok vagyunk, a kérdéses személy 15 éves lány. Mind a 3-an kolisok vagyunk. Én picivel inkább introvertáltabb, a 15 éves lány extrovertáltabb lány.
2018. jún. 23. 13:00
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a helyzetet neked kell megoldani, mérlegelned kell.

Ha úgy érzed, nem jó a mostani barátnőddel szakítsatok, mert úgy nincs értelme. Nehéz, de muszáj meglépned.

A másik lánnyal kapcsolatban pedig amíg még van kapcsolatod szerintem nem lenne szerencsés lépned, mert akkor nem fog tudni komolyan venni.

De nagyon fiatalok vagytok még, szóval azt mondom kár erre akkora hangsúlyt fektetni.

Ezek "gyerekszerelmek", kísérletezgettek, váltogatjátok a partnereket. A fiatalság valamilyen szinten erről is szól.

A lényeg, hogy magadat nézd. Csak azért ne maradj bent a kapcsolatban, mert a párodnak jó, de te meg másra vágynál.

Néha picit önzőnek kell lenni, elvégre mindenki vágya a boldogság. A saját boldogságodra kell törekedned.

2018. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!