Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de én is lány vagyok és már nem tudom mit tegyek, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
19-20 évesek vagyunk és már több mint 4 éve ismerjük egymást, azonban 1-2 éve jobban közelebb kerültünk egymáshoz és beleszerettem. Nagyon vonzott testileg és néhány belső tulajdonságát is nagyon megszerettem. Először azt hittem és reméltem is, hogy ez csak átmeneti vonzalom, csak egy kis fellángolás, egy darabig tart majd és aztán elmúlik. De fél éven belül sem múlt el, sőt a vonzalmam egyre erősödött iránta, nagyon kényelmetlen volt ilyen erős vonzalommal találkozni vele minden nap. Hónapokig őrlődtem hogy mégis mit kellene tennem, mert a barátságunk egyre erősödött, minden nap beszélgettünk és nagyon sok mindent elmondtunk egymásnak, örültem hogy ilyen jóban vagyunk, annyira jó volt az az időszak. Szóval őrlődtem, mert ekkorra tényleg olyan erősen vonzódtam hozzá, hogy egy kis hajszál választott el attól, hogy ne teperjem le. Így visszagondolva nem is értem hogy bírtam visszafogni magam. Azon gondolkodtam hogy elmondjam-e amit érzek. Mert úgy gondolkodtam hogy ha elmondom akkor lehet hogy rosszul sül el és elvesztem a barátságát, a másik oldalon pedig ott volt az hogy ha nem mondom el, akkor itt marad bennem elfolytva ez az érzés, amivel már tényleg nem tudtam mit kezdeni. Szóval elmondtam neki, ami azért volt jó mert végre nem kellett elfolytanom magamban, azért volt rossz mert a lány máshogy viszonyult hozzám, hol eltaszított és többé látni sem akart, hol felkeresett a semmiből és olyanokat mondott hogy hiányzom, jó lenne ha megint olyanok lennénk mint régen. Most megint ott tartunk hogy nem beszélünk, ez már több hónapja tart, de nem tudom mit tegyek mert nem akarom elveszteni a barátságát viszont az se jó hogy jóban vagyunk mert kb a közelémben sem birok lenni. Nem tudom mit tegyek mert annyi huza-vona volt ez miatt, félek most tényleg parázok hogy elveszítem. És most a nemi identitásom is kérdéses mert eddig azt hittem hetero vagyok de mióta ismerem ezt a lányt megváltoztak a dolgok, lányok közül eddig csak ő vonzott de szerintem ha ennyire tud érdekelni és vonzani egy lány akkor nem vagyok full hetero, de a srácokat is vonzónak tartom szóval nem tudom.
2016. dec. 12. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
A nemi indentitásnak semmi köze nincs a szexuális orientációhoz.
2016. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondja ez két külön fogalom.

Tedd túl magad rajta ha visszautasított és akkor visszakaphatid a barátságát. Amíg nem vagy túl rajta ne akard eljátszani, hogy a barátja vagy, mert csak színészkedés lenne miközben hátsó szándékaid vannak.

Ezt rendezd le magadban, hogy neked a barátsága többet jelent annál, mintsem elveszítsd.

2016. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!