Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valakinek egyszerre van csaja is meg pasija is, ha biszex?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen egyáltalán,és mi van ha kiderül az egyik félnél,mit szólna hozzá?

2018. jún. 19. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is panaszkodom!

8as vagyok

2018. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 CFB ***** válasza:
Van ilyen, csak ott mind három (vagy több) fél tud a többi összes kapcsolatáról (mellékesen hozzáteszem bele is egyezett), csak azt nem biszexualitásnak hívják
2018. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hanem csoportos szex,gondolom. :D
2018. jún. 20. 18:44
 14/21 anonim válasza:
A heterók is járhatnak egyszerre 2 fiúval/lánnyal, max a bik még meg is csavarhatják a dolgot a fiu-lany felállással. A csalfaságnak semmi köze a szexualitáshoz.
2018. jún. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Van feleségem,de van egy közös barátunk is.Semmi különös nincs benne,mindenkinek jó.
2018. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Van, bár szerintem alapvető gerincesség, hogy ilyen esetben mindkét partner tud erről.

Nekem egyébként majdnem összejött a dolog. Bár én alapvetően monogám vagyok, de a lány, akivel majdnem összejöttem, szerette volna, ha mellette egy pasim is van...

2018. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én szeretném, ha lenne... :)

A barátnőm biszex és szeretne egy barátnőt - én meg támogatom benne (én vagyok a pasija).

2018. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Feleségemmel közel egy időben szerettünk bele egy régi barátomba, aki előtte nem sokkal nyilt meg előttem. Sok boldog édes hármas lett az eredménye.
2018. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Előző! És a féltékenység nem jelent meg nálatok?
2018. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát nekem majdnem összejött egy egy éjszakás kaland egy csajjal,de csak kipróbáltam volna,mert nem érzek semmit a lányok iránt.És megkérdeztem a pasimat mit szólt volna hozzá,és az elején azt mondta az se zavarná ha biszex lennék,de azért,hogy így belegondol,hogy én egy csajjal,ő meg ott van csak úgy.
2018. jún. 23. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!