Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valakinek egyszerre van csaja is meg pasija is, ha biszex?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen egyáltalán,és mi van ha kiderül az egyik félnél,mit szólna hozzá?

2018. jún. 19. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, aha! :D
2018. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára van... Piszok mázlista :)
2018. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Aha😀
2018. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem direkt, de nekem már volt.


Jártam egy pasival, és megtetszett közben egy lány is. Próbáltam elnyomni az érzéseimet, de a lány felé egyre erősödött, a fiú felé pedig egyre halványult.

Végül gyáva módon szakítás helyett megcsaltam a srácot a lánnyal. A lány tudott róla, a fiú nem. Ezt kb. 1 hónapig tudtam eljátszani, aztán persze kiderült és szakítás lett a vége. A lánnyal még pár hónapig együtt voltam, de aztán - a sors iróniája - beleszeretett egy fiúba és elhagyott érte...

2018. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Aha.Hát 4-es úgy látszik visszakaptad az élettől. :D
2018. jún. 19. 17:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

4.vagyok


Igen, ebben igazad van, de tanultam is belőle :)

Nem szabad gyávának lenni, kommunikálni kell ha valami nem működik. Én akkor és abban a helyzetben könnyebbnek láttam a megcsalást, mert így nem kellett döntenem.

2018. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig nem volt egyszerre partnerem mindkét nemből, hogy szerelem is lett volna köztünk. Az előfordult, hogy párkapcsolatban voltak kósza numerák a saját nememmel, de erre nem vagyok büszke.
2018. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő van, akik tudnak egymásról sőt ha úgy adódik hárman vagyunk az ágyban
2018. jún. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
4-es hát ezt én is megértem,mert az expasimat én is megcsaltam.Nem tudtam megmondani neki,hogy már mást szeretek,s végül egy elég béna szakítás lett,meg is kérdezte,hogy ezt most komolyan mondtad akkor,én mondtam,hogy igen, sajnos.Na arra nem vagyok büszke,mert utána egyből összejöttem a másikkal.Nagyon nagy bunkóság ez az egész megcsalás.
2018. jún. 20. 07:21
 10/21 A kérdező kommentje:
8 ú hát az igen,akkor nektek nagy szerencsétek van. ;)
2018. jún. 20. 07:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!