Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok akiknek volt párjuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek volt párjuk mindkét nemből?

Figyelt kérdés
Ki nyalt,illetve ujjazott jobban?Férfiak vagy nők? :D

2018. máj. 31. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ìme,a tènyek:


[link]


(Bár lehet hogy ezek a nagy magabiztos, alfahím pasik egymásnak okozzák az orgazmusokat, ezért különbözik ennyire a nők tapasztalata az ő meséiktől:D)

2018. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nagy nőtisztelet,ha valaki be akarja nekik magyarázni hogy ő jobban tudja mi a jó nekik,mint saját maguk. Az meg külön érdem ha valaki majdnem 50, roppant vonzó a nagypapa kor. De amúgy sokkal több prolit ismerek 40 felettiek,mint a 20-on évesek között.
2018. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ <3

Nekem sajnos nincs viszonyítási alapom,mert még nem voltam lánnyal :c na majd egyszer ha úgy hozza az élet

2018. jún. 1. 15:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Én pl. a mai napig szeretném ki próbálni.hogy milyen lehet nővel lenni,egyre jobban izgat a gondolat.36N
2018. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%

Hát kaptam most rendesen :-)

De nem befolyásol abszolút, hogy miért is ?

Mert egy vadidegen írta, és a vadidegenek nekem azt mondanak, amit akarnak.

Nem akadok ki tőle, nem kostolom vissza, és nem húzom fel magam a lámpavasra.


Ami viszont biztos, az én életemet eddig én éltem meg, én élveztem végig, ezidáig. És semmit nem csinálnék máshogy, mint eddig.


Ugyanúgy fogok élvezkedni és órákig puncit nyalni, mint eddig és élvezetet, élvezéseket aadniadniadni :-)

Akinek ez bejön és tetszik, örüljünk egymásnak és részemről lázárva ez a téma itt.


A kérdezőnek pedig csak azt üzenem,

1. mindegy hogy kivel fut neki a nyalásnak, úgyis közben és után derül ki, hogy jó lesz-volt vagy sem.

2. Az eddigi bnőimtől tudom elmondásaik alapján, hogy tényleg nem tudnak finoman érzékien nyalni a pasik 80-90%-a. Mert sokszor a simogatásuk is olyan, mintha az ajtófélfát smirgliznék otthon.


Üdv ismeretlenül ez engem lekostolónak.

2018. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!