Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk akik voltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk akik voltak már mindkét nemmel! Összeségében a fiúkkal vagy a lányokkal élveztétek jobban a szexet?

Figyelt kérdés
Miért?miben volt jobb?

2018. márc. 6. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányokkal
2018. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Fiúkkal izgibb
2018. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
fiúval változatosabb, több a lehetőség lyukak és dákok kombinációjára
2018. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Fiúval sokkal jobb volt valamiért..

Valahogy sokkal nagyobbakat élveztem!

Több lánnyal még a negyede sem volt az orgazmusom.

De már ez a múlt,csajom van,házasodom

2018. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiúval jobb volt(főleg passzív szerepben szerettem), de még mindig benne lennék, lány meg azért mert sokkal könnyebben találok lány partnert mint fiút
2018. márc. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnél ki lehet fogni jó és rosszat is.

Orálnál a fiúk jobban élvezik, mert sok lány, csak azért csinálja, hogy nekem jó legyen, de egyébként nem igazán érdekli, még egy fiú, hihetetlenül tudja élvezni. Szeretkezésnél már nincs ekkora ellentét. Mindkét nemmel nagyon jó tud lenn, ha partner kívánja és rossz, ha csak a kedvemért teszi. :) 28/f

2018. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte lánnyal volt jobb, de valamiért változott.Lassan 2 éve nem is szexeltem lánnyal, csak fiúval. f.
2018. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Lánnyal.


A lányoknak puha, finom arcbőre van, egy férfinak meg akkor is szúr, ha frissen borotválkozott.

A lányoknak általában jobb, finomabb az illatuk.

A lányok általában passzívabbak, szubmisszívebbek, amiket én (aktív, domináns) jobban szeretek.

A punci íze finomabb, mint a faroké. A farok íze olyan sós.


De ennek ellenére néha szexelek fiúval is, mondjuk ilyen éves szinten egyszer. A kölcsönös szopást szeretem és azt ha én dugom meg a másikat. De csajokkal jobb.


25/F

2018. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lánnyal összehasonlíthatatlanul jobban élvezem, sőt ehhez képest ami fiúkkal van nem is nevezhető élvezetnek.


Mindenben jobb,minden érintés, még egy csók is fényévekkel jobb. A nők érzékibbek,ügyesebbek,figyelmesebbek stb.,úgy is lehet mondani,hogy a nők jobban tudják mi kell egy nőnek.

24/N

2018. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9, vagyok, bocsi, most látom hogy biszex fiúkhoz, nem biszexekhez szólt a kérdés.Akkor nyílván tárgytalan a válaszom.
2018. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!