Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért mondják azt hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy egy nőnek jobb a szex nővel, meg jobb a kapcsolatuk mint egy férfinak a nővel amikor ez egyáltalán nem igaz?

Figyelt kérdés
Barátnőm leszbikus, és látom mennyit szenved emiatt. Szóval elég nehéz neki olyan nőt találni aki tetszik neki, ha tetszik neki a csaj kiderül hogy barátnőm nem jön be nekik. Ha ismerkedni akar a társkeresők komolytalan nőkkel vannak tele. Régen azt gondoltam két nő őszintén szereti egymást, de ez annyira nem igaz.
2018. máj. 11. 18:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ezzel a baj. Csajok így egymásnak esni. Én leszbi vagyok és érdekel a barátnőm, szerelmem kívánsága az ágyban. Exem pl. azt szerette ha csikló simizés közben, ujjaztam a fenekét is. Ettől nem úgy gondoltam rá mint egy undorító nőre, mert tudtam hogy ez jó neki. Egyszer azt is megengedtem, hogy nekem is csinálja nem jött be, megértette. De így, hogy várunk elfogadást másoktól ha mi sem fogadjuk el őket?
2018. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!