Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért mondják azt hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy egy nőnek jobb a szex nővel, meg jobb a kapcsolatuk mint egy férfinak a nővel amikor ez egyáltalán nem igaz?

Figyelt kérdés
Barátnőm leszbikus, és látom mennyit szenved emiatt. Szóval elég nehéz neki olyan nőt találni aki tetszik neki, ha tetszik neki a csaj kiderül hogy barátnőm nem jön be nekik. Ha ismerkedni akar a társkeresők komolytalan nőkkel vannak tele. Régen azt gondoltam két nő őszintén szereti egymást, de ez annyira nem igaz.
2018. máj. 11. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Arra mondják, hogy a párkapcsolat jobb meg a szex. A randizás, párkeresés egyáltalán nem jobb. Nehéz....Na meg egy leszbikus honnan tudná milyen egy férfival? Ezt csak a biszexek tudhatják...
2018. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom hogy ideálisnak gondoltam két nő szerelmét kamaszkoromban. Amikor megtudtam, hogy a legjobb barátnőm leszbikus. Olyan romantikus szép szerelemnek képzeltem el két nő kapcsolatát. Erre látom, hogy nem az. A barátnőm csajai hisztisek, féltékenyek voltak, volt aki szex során az ujjazást sem igényelte. Tehát szex során is eltértek a vágyaik. Barátnőm azt mondja szeretne néha kicsit pikánsabban beszélni szex közben de a legtöbb nővel ezt sem lehet. Összességben pasiban én sokkal rendesebb embereket ismertem mint a barátnőm nőben. Pedig megérdemelne egy nőt aki őszintén szereti, és az ágyban is hozzávaló.
2018. máj. 11. 18:49
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Én heterokent sokszor látom úgy mennyivel jobb lenne ha nőkbe tudnék szerelmes lenni. Pasik csak megbántanak, meg a körülöttem lévő lányoknál is ezt látom. Egy leszbikus lányt ismerek, ő nagyon boldog a barátnőjével.:(
2018. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Nézd szivem, ez nem leszbikusságtól függő dolog. Egyetértek a második válaszolóval, az én heteró barátnőim is mind azt mondják bárcsak leszbikusok lennének mert a pasik mekkora tahók....

Az a helyzet, hogy igyekezni kell kiszűrni a rossz embereket. Ez nem az ember nemétől meg szexuális hovatartozásától függ...

Nekem még sosem volt hisztis meg féltékeny barátnőm. És már ne haragudj, de mi a baj azzal hogy nem igényli az ujjazást? Ez olyan mint amikor egy pasi azért hisztizik mert egy nő nem tud elmenni hüvelyi úton...Erről miért a másik tehet? És miért zavarja a pasit? Annyiféle módszer van amivel ki lehet elégíteni a másikat...Nem értem ezen mit rugóznak egyesek...

2018. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért mert a barátnőm igényelné. Szereti a változatosságot az ágyban, és még nem talált olyan nőt akivel megvalósíthatná.
2018. máj. 11. 21:29
 6/21 anonim ***** válasza:
A barátnőd válogatós :D És ha azt szereti ha őt megujjazzák, akkor jogosan akad ki, de ha azt várja a másiktól hogy őt megujjazza (remélem érted) akkor az már abszolút a barátnőd hülyesége....
2018. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Biszexként mondom neked hogy sokkal jobb lánnyal minden. Férfiakkal nem is vágyom nagyon kapcsolatra amióta először voltam lánnyal.
2018. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert a nők 90%-ának jobb nővel függetlenül a te véleményedtől. Nekem mindem barátnőm és női ismerősöm panaszkodik hogy a pasikkal nem lehet boldogbak lenni,milyen jó nekem hogy biszex vagyok. És biszexként van tapasztalatom mindkét nemmel,így igazat tudok adni nekik,valóban jobb nekem a szex is és a kapcsolat is nővel mint pasival, sőt pasival egyiket sem igazán igénylem.Ez a hisztis barátnő meg tipikus hímsovén pasivélemény, én igazából egy hisztis nőt sem ismerek, maximum olyanokat akik sokkal érzékenyebbek az átlagnál,így több törődést,érzelmet igényelnek,amit a pasik nem tudnak megadni nekik. Én sokkal szívesebben lennék együtt egy érzékeny "hisztis" lánnyal,mint egy tapló,hűtlen,mellettem mások seggét stíröl pasival,aki minden megoldandó,érettséget kívánó problémát hisztivé minősít,és ha le van tudva a kötelező "hiszti" akkor jöhet a szex vagy elmegy prostizni...Akkor már inkább "lelkizek" egy "hisztis" lánnyal.

24/B/L

2018. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsó válaszoló megmondta a tutit. Te meg szerintem pasi vagy kérdező. Annyira véded őket...
2018. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem védem őket ezt sok-sok éves tapasztalatom mondatja velem. Nem tudom én szerintem ha pl. a nőket is szeretném akkor figyelembe venném az ő vágyaikat is. Nem utasítanám kategorikusan el. Mondjuk nem értem hogy pl. ez a dildós dolog minek olyan durva, hogy emiatt az exe undorítónak nevezte a barátnőmet? Lehet hogy kicsit nyers voltam de tényleg fontos nekem a barátnőm, együtt nőttünk fel.
2018. máj. 12. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!