Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudok normális életet élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok normális életet élni?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és folyamatosan elkap a vágy ,hogy másik fiuval legyek. Aztán van hogy 1 hónapig alább hagy de újra beindul viszont nekem az lenne a normális ha lenne egy barátnőm. Talán a túl gyakori pornó nézés tehet az egészről? Egyébként voltam már fiúval de eléggé megbántam. Ezért nem is tartom magam teljes értékű férfinak. Nőt akarok és nem a pasikon agyalni . Kérlek segítsetek mert nagyon frusztrál. Vagy töltsem ki az egész napomat és foglaljam le magam akkor nem agyalok? Mert most elmegyek dolgozni és ennyi.
2018. ápr. 30. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki és utána tudni fogod,ha megundorodsz.Addig marad az agyalás.
2018. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

1. Szerezz egy nőt.

2. Nézz Shemale pornót.

3. Tedd magadban helyre hogy mi izgató van a férfi testben.


Én is hasonlóan éreztem kicsit mint te de nem ennyire intenzíven. Ez egy rejtett perverzió de a kielégületlenségből eredhet. Ha megkapod csajban amire vágysz akkor nem fogod kívánni a pasikat sem.

A pasikat könnyebb megkapni. Ezért vállaltad be szerintem.

Ha csaj ajánlkozott volna akkor biztos h nem a pasihoz mentél volna. Én sem érezném magam férfinak ha férfivel lettem volna. De amúgy a törököknél meg arrafelé teljesen normális a $eggbekuki férfiak közt.

2018. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? lehet majd idővel kinövöd
2018. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok és elég sok pornót nézek :/
2018. ápr. 30. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok.És hidd el, nem fog teljesen elmúlni!

Megfogadtam a második szopásom után hogy nem csinálom többet de nem ment.Akartam.Így azóta is van hogy néha megteszem valakinek.

23/f

2018. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Életképtelen vagy. Még azt is elvárod, hogy mások megmondják mit csinálj...
2018. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy megbántad az első alkalmat, hogy férfivel voltál. Sokan vannak így, de a vágy a férfi után, ahogy neked is, megmarad. Ettől még megnősülhetsz, lehetnek gyerekeid is. Ami nehézséget fog okozni, hogy ezt hogyan fogadtasd el a nővel. Vagy, ha nem sikerül, akkor hogy fojtsd el magadban, hogy ne sérülj pszichésen.
2019. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!