Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyjából 1 éve élek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyjából 1 éve élek szexuális életet, akkor normális, ha még elég kezdőnek érzem magam? 23/L

Figyelt kérdés

Vagy ennyi idő már elég kellene legyen, hogy "jó" legyek az ágyban? Egyáltalán mikor jó egy nő az ágyban?

És elmenni sem tudtam még soha, ez is zavar, hogy a barátomat ez nem zavarja-e..Vagy nem gondolja-e, hogy nem elég jó nekem vele.


2017. jún. 24. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Írásodból ítélve kezdő is vagy. Majd 10 év múlva gyere vissza. De ahhoz kell pár tapasztalt partner is, hogy fejlődj.
2017. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a gond, hogy nem kommunikáltok a szexről. Ha fogalmad sincs, a párod hogyan viszonyul ahhoz, hogy nincs orgazmusod, miként éli ezt meg, és ő se kíváncsi arra, hogy neked miért nincs, hogy éled meg, milyen érzések vannak benned, akkor valóban kezdők vagytok mind a ketten. A szexről, ahhoz hogy igazán jól működjön, beszélni is kell. Az, hogy egy éve egyáltalán nem foglalkoztok azzal, hogy te még nem mentél el, elég nagy probléma. Így nem is fogsz ezután sem.
2017. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1; masztival sikerül?

2; előjátéktól -nyalás- sikerül?

3; ő is tudja h nincs vele orgazmusod?

2017. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt megkérdeztél, kérdezd mega pasidtől. Ha már szexeltek, csak tudtok őszintén beszélgetni.

És nincs veled semmi gond.

2017. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
nem csak attol leszel jó ha sokat csinálod, voltam szűz lánnyal aki ezerszer ügyesebb volt mint aki már évek óta szexelt ahhoz hogy jó legyél kell hogy kreatív legyél, odaadó, imád a szexet, meg legyél kicsit perverz :D
2017. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!