Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes egyáltalán belekezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán belekezdeni a biszexség megélésébe?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és nagyon sokszor gondolok arra, hogy milyen lehet egy másik nővel. Ugyanakkor félek nyitni efelé, mert, mi van ha kiderül. Volt már férfi az életemben, született egy gyerekem is, így lenne mit rombolnia ennek a képnek..


De ugyanakkor így is sokat gondolkozom a mi lett volna ha kérdéseken, viszont mi van ha nem olyan mint amilyennek képzelem?


Van két (lehet hogy több van, de róluk tudtam) leszbikus ismerősöm bár inkább volt ismerősök. Az egyik az első szerelem volt, de nem mertem elmondani neki, a másikat meg azért hozom fel, mert szerinte a biszexek pszichológiai esetek, hisz ők választhatnak...


2018. ápr. 23. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

MIt veszthetnél vele? Ha mégsem olyan, amilyennek gondoltad, akkor most már legalább tudni fogod 😊 Normális estben szerintem nem kell attól félni, hogy kiderül. Miért derülne?

Nekem is volt egy ilyen korszakom, és egyáltalán nem bántam meg semmit!

19L

2018. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért derülne ki? Talán mert egy titok amiről ketten tudnak már nem titok...

Ha fiatalabb lennék, vagy nem anyuka nem zavarna ez már, mert úgy gondolom, hogy van az a kor amibe belefér. Ha akkor lettem volna bátrabb.. de nem voltam, így még mindig rág ez a dolog. Olyan ez a gondolatsor a fejemben, mint egy visszatérő vendég.

2018. ápr. 23. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne az legyen a visszatartó erő, hogy mit fognak gondolni mások. Ha valamit ki akarsz próbálni csináld, és ennyi.
2018. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Gondolj a gyermekedre, mielőtt bármit is cselekszel ezügyben !

Ha leszel is együtt azonos neművel, rendszeresen vagy csak hébe-hóba, akkor azt úgy rendezd, hogy semmiképp se derüljön rá fény ! Mert mások meg fognak bélyegezni, téged is, a párodat is, és a családodat is, ezzel együtt pedig a gyermeked is, aki ki tudja hogy fogja feldolgozni mindezt. A te életeddel, te rendelkezel, és senkinek sincs joga megmondani mit tégy, de igenis gondolnunk kell a gyermekeinkre, akik a mi rossz lépéseink karát láthatják a későbbiekben.

Tapasztalatból beszélek !


Semmit ne bánj a multadból, főként a kicsi miatt, mert ígyis lehet boldog és teljes életed !

2018. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha most szingli anyuka vagy nyugodtan, a te életed, szem előtt kell tartani a saját boldogságodat is, nem pedig másoknak megfelelve élni. Kipróbálod tetszik-e. Gyermekednek nem kell tudnia addig semmit, amíg nincs komoly párkapcsolatod.

Én kipróbáltam, nekem nagyon tetszett, jó volt párszor, de rájöttem, hogy hosszú távon nem elégítene ki, de kalandnak jó volt. Lehet te is erre jutnál. 23N

2018. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem , nem tudom nőként milyen ez.DE ez a te életed és úgy szervezed ahogy akarod.Nem tudom milyen korú utóddal vagy de biztosan meg lehet oldani,ha csak ennyi a zavaró dolog.A kérdés azért nekem kissé zavaros a biszex az nem csak nóket jelent.Ha egyedül élsz ugyan olyan megszervezni egy hetero vagy egy leszbi találkát nem?
2018. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Furcsa nekem is vannak ilyen fellangolásaim szóval megértelek és nekem is van gyerekem. Nekem speciel visszatartó erő volt mindig is. Volt, hogy évekig nem volt párkapcsolatom akkor kipróbaltam volna viszont akkor meg valahogy sehogy sem akart összejönni.

Igazából azt kell átgondolnod, hogy szexuális kalandot keresel vagy párkapcsolatot. Ha kalandot azt nem nehéz eltitkolni a környezeted elöl a másikat már problémásabb és akkor még meg sem említettem, hogy ha komolyra is fordul azért egy gyereknek ezt beadagolni...hát..nem is tudom. Baromi kemény dió.

Viszont én mindenképpen arra buzdítanálak, hogy próbald a lehetőségeidhez mérten megélni a vágyaid ésszel mert ne az legyen, hogy 70 évesen ülsz a karosszékben és azon töprengsz, hogy de jó lett volna..

2018. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon igaz!

Eddig úgy tudjuk hogy egyszer élünk!

Tehát éld meg!

56 bi/ff

2018. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!