Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem túl késő még belekezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl késő még belekezdeni egy komoly kapcsolatba? 24/F

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt komoly kapcsolatom, mert nem szerettem volna. Most miért legyek kapcsolatban akárkivel, ha tudom, hogy úgysem gondolom komolyan és nem szeretnék senkivel sem játszadozni az érzelmeivel.


Eddig csak szexkapcsolataim voltak, valamint prostikhoz is jártam, de most már szeretnék életstílust változtatni. Nyilván nem az, hogy túl öreg vagyok, csak még nem volt kapcsolatom és lehet így nehéz lenne akárkit is találni.


2016. szept. 17. 12:52
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
Így délután 1körül még nem, nyugi!
2016. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Orultseg123 ***** válasza:

Miert lenne tul keso? Soha nem keso!

Nyugodtan ismerkedj, es szerezz egy hozadillo lanyt.

Sok sikert. :)

2016. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Miért lenne az? Nincs olyan hogy túl késő. 22 L
2016. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Orultseg123 ***** válasza:
Hozzadillo*
2016. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont 20 év felett érdemes komoly kapcsolatban gondolkozni. Szóval nem késő, sok sikert haver!
2016. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre a rövid időre már minek!?
2016. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!