Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes 21-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes 21-24 éves férfiakkal komoly kapcsolatba bonyolódni? 25/n

Figyelt kérdés
Nekem mindig a nálam idősebb pasik tetszettek, tizenévesként is 20 év feletti barátaim voltak. Most is a 28-34 éves korosztályban keresgélek, már azért is mert stabil kapcsolatra, családra vágyom, olyannal aki már szintén kiélte magát. De gyakran megtetszenek a nálam fiatalabbak is, csak nem tudom érdemes e ennek esélyt adni. Most ebben a 21-24 éves korosztályban még nem sokan vannak akik családalapításban gondolkoznak, inkább buliznak, tanulnak. Ez a másik, hogy az egyetemisták kiesnek, elvárom hogy teljes munkaidőben dolgozzon ő is, hogy tudjunk összeköltözni, megvalósítani a céljainkat. Szóval nem tudom, igazából társkeresőn sok nekem tetsző pasi van, de eddig a kor kizáró ok volt.
2016. jún. 16. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


23 vagyok és noha a szűrőn kiestem az egyetem miatt, engedd meg hogy válaszoljak.:)


Én úgy gondolom, hogy nem érdemes kor alapján kategorizálni, mivel vannak komoly, már munkahellyel rendelkező emberek 21-24 között és vannak komolytalan 28-34 éves emberek is.


(Személyes példa, srác1 22 éves Londonban főállásban dolgozik, srác2 pedig 30 éves és diák, egyébként munkanélküli.)


Nyilvánvalóan nagyobb aránnyal találhatsz az idősebb korosztályban olyan kvalitású embereket, akiket keresel a leírásod alapján, de ilyen létezik a fiatalabb csoportban is:).


Szóval összefoglalva, érdemesnek mondhatjuk (mivel van olyan aki a leírtaknak megfelel) de valószínűsíthető, hogy kevesebb egy adott eresztésből:). Ez ilyen.


Remélem segítettem.

Üdv!

2016. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

21-24 éveseket még nem titulálnám férfinak, ugyan is még messze nincs akkora élettapasztalatuk mint egy 35+osnak.

A legtöbbjük csak ki akarja élni magát, ahogy te írtad.

Jól kell választani, hogy ne fogj mellé!

Ez is mint sok minden más, egyénfüggő.

2016. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A kor csak egy szám. Semmit nem jelenet. Sokkal fontosabb az élethelyzet. Példának írod, hogy ne egyetemista legyen, mert te dolgozol és más az időbeosztásotok.


Na az ilyesmit értem élethelyzet alatt. A lényeg, hogy ez passzoljon. Legyenek közös célok, értékrend stb.

Ne számokban gondolkozz, hanem ismerd meg a másikat!


23/F

2016. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kor valóban csak egy szám. Egy 20 éves is viselkedhet éretten. Viszont az e korú férfiak, akikkel érdemes családot alapítani még egyetemre fognak járni és nem dolgozni. persze tisztelet a kivételnek, de én a helyedben inkább örülnék, ha a pasim egyetemre járna, mert ebből is látszik, hogy egyáltalán nem hülye, sőt vannak céljai. (És most ismétlem az egyetem nélkül is lehetnek valakinek céljai és lehet okos, de nyilván, aki egyetemre jár nem véletlen jár oda.)
2016. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én veled egy idős vagyok, párom 23. Nem az a fajta, aki ki akarná élni magát (sose törekedett ilyesmire), és ő az első, akivel komolyan tervezünk. Tény, vele nem egyik napról a másikra lesz összeköktözés, mert egyetemista, ami nálad kizáró tényező. Ellenben, ha az országban marad doktorira, akkor a tanulásért már önmagában is 140-180ezret fog kapni, és már több helyen is jelezték, hogy akár msc után is várnák munkavégzésre, jó fizetéssel. Doktori után pedig már van olyan kutatócsoport, aki bevenné, de jelenleg egy másik témában gondolkodik...stb. A lényeg, hogy van jövője, talpraesett, és nem hiszem, hogy azon fog múlni az életem, hogy most, fél év után összeköltözzünk, vagy csak 1-2 évvel később. Komolyan gondolja a kapcsolatot is velem, már sokszor olyanokat említ, hogy eljegyzés, házasság, ami nem maholnap lesz a mi helyzetünkben.

Szóval igen, lehet komoly férfit találni ebben a korosztályban is. Gondolom akad köztük olyan is, aki már nem egyetemista, dolgozik. Ismerkedj, és majd elválik.

2016. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb kezd el megismerni aki tetszik aztán a lényeges infók úgyis kiderülnek róla. De hogy először megnézed a korát aztán csak utána kezdesz el ismerkedni az elég értelmetlen (felnőttek között).
2016. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Fajtája válogatja.
2016. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!