Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme belekezdeni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belekezdeni?

Figyelt kérdés
Egy olyan kutatásba, ahol középiskolások véleményt formálhatnak és meglátást mondhatnak a homoszexuálisokról, a homoszexualitásról, illetve amelyben a homoszexuális emberek (akár fiatalok) elmondhatják, hogy hogyan látják saját helyzetüket a társadalomban, a környezetükben? Mindezt azért, hogy az ember-ember közti viszony erősödjön....

2017. okt. 29. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
szerintem van
2017. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az kimaradt a leírásból, hogy ötleteket, meglátásokat nagyon szívesen fogadok.


Jómagam, heteroszexuális, Római Katolikus, vallásgyakorló ember vagyok. Így talán meglepő, hogy ilyen témával akarok foglalkozni. De, fontosnak tartom hogy az ellentétek ellenére, ne vádaskodjunk alaptalanul, hanem fogadjuk egy egymást (Krisztusi) szeretettel, és embertársunkra felebarátunkként tekintsünk.

2017. okt. 29. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon is lenne értelme. Ötleteket, segítséget leginkább talán szociológusok tudnának adni.
2017. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

NÉzd, ez külföldön ahol én élek pl abszolút elfogadott.

Ez egy lerágott csont.

Igaz Mo 100 év lemaradásban az elfogadást illetően mindenféle téren még egy ilyen vádaskodó, pletykaéhes, viperanyelvű nép nincs a földön mint a magyar.

És amúgy a vádaskodást sem értem, meg hogy egymást nem kedveli a két típus, egyszerűen mi melegek egyáltalán nem foglalkozunk azzal, hogy mi a véleményük másoknak a melegekről.

Pl én sem találom szimpatikusnak a vallást, sem a vallásgyakorlást, abszolút ateista vagyok, nem célzással írom neked, így kikerülöm a társadalom ezen rétegét.

Sz ez így van rendjén.

2017. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Közzé is tennéd a kutatásod eredményét, vagy csak az íróasztalod fiókja olvashatná?
2017. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

és hogy akarod kutatni?

Netes kérdőívvel? Torzítani fog, iskolai keretek között szexualitással nyomulni 18 éven aluliaknál meg elég macerás

2017. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérdőív, interjú. 15-25 éves korosztály. Ahogy alakul...
2017. okt. 30. 17:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Emígy 15-25 éves korosztály közti homoszexuális emberek írásait nagyon szívesen fogadom privát üzenetben. Ha van kedved leírni, hogyan hogyan látod saját helyzetedet a társadalomban, mennyire fogadnak el, mikor jöttél rá arra, hogy "más" vagy, szüleid hogyan fogadták stb, akkor ezzel nagymértékben segítenéd munkámat!
2017. okt. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!